آیا شجاعی و حاج‌ صفی تخلف کرده‌اند؟

مسعود شجاعی و احسان حاج صفی شب گذشته در دیدار تیم شان برابر مکابی حضور داشتند ......

مسعود شجاعی و احسان حاج صفی شب گذشته در دیدار تیم شان برابر مکابی حضور داشتند.

به گزارش مدال به نقل از خبرآنلاین: مسعود شجاعی و احسان حاج صفی شب گذشته در دیدار تیم شان برابر مکابی حضور داشتند.

شب گذشته تیم فوتبال پانیونیوس یونان که از حضور دو ملی پوش ایرانی یعنی احسان حاج صفی و مسعود شجاعی بهره می برد در دیدار پلی آف لیگ اروپا برابر نماینده رژیم اشغالگر شکست خورد. شجاعی و حاج صفی درحالی در ترکیب مقابل تیم حریف قرار گرفتند که پیش از این حرف و حدیث های زیادی درباره حضورشان وجود داشت.

 حضور ایرانی ها در برابر حریفانی از رژیم صهیونیستی همیشه با حساسیت ها و حواشی زیادی همراه بوده است.  پیش از این هم بازیکنانی مثل مهرداد میناوند و وحید هاشمیان در برابر این حریفان بازی کردند. چرا که قرارداد حرفه ای شان حکم می کرد که در این دیدارها نیز تیمشان را همراهی کنند. باشگاه پانیونیوس یونان هم به عنوان یک باشگاه حرفه ای چنین شرایطی دارد.

مسئولان این باشگاه پیش از این  با این مسئله موافقت کردند که شجاعی و حاج صفی در کشور اسرائیل به مصاف حریف نروند. چرا که ممکن بود بعد از ورود این دو بازیکن به کشور اسرائیل،ط طبق قوانین کشور ایران، بازگشت شان با مشکل مواجه شود. اما در یونان این دو بازیکن باید بازی می کردند.

مسعود و احسان هم که حساسیت های موجود را درک کرده بودند، دیشب با پرچم ایران که روی مچ خود بسته بودند در زمین حاضر شدند. حتی طبق نوشته سایت خبری باشگاه پانیونیوس، بغض شجاعی پس از باخت شکسته و بازیکنان و سرمربی تیم او را دلداری دادند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال