آیا طارمی و احمدزاده به پرسپولیس برمی گردند؟/برانکو:من یکی ناراحت نشدم؛ هواداران آنها را درک کنند

برانکو نسبت به بازگشت بازیکنانی که از تیم جدا شدند چه واکنشی خواهد داشت؟ به گزارش خبنگار مدال، این روز ها در رسانه ها و فضای مج ......

برانکو نسبت به بازگشت بازیکنانی که از تیم جدا شدند چه واکنشی خواهد داشت؟


به گزارش خبنگار مدال، این روز ها در رسانه ها و فضای مجازی حرف از بازگشت احتمالی فرشاد احمدزاده و مهدی طارمی است . احمدزاده در گفت و گویی، اظهار داشت که ترک پرسپولیس در چنین موقعیتی (بسته بودن پنجره نقل و انتقالات) اشتباه بود؛ او گفته برمی گردد و همه چیز را جبران می کند.

حالا برانکو درباره جدایی امیری محرمی طارمی و فرشاد احمدزاده می گوید :صادقانه بگوییم از دست هیچ کدام از بازیکنانی که رفتند ناراحت نیستم و این بازیکنان فوتبالیست حرفه ای هستند و زندگی شان از طریق فوتبال اداره می شود بنابراین من یکی ناراحت نشدم.

او درباره ی جدایی احمدزاده که به لیگ لهستان رفت گفت: احمدزاده می خواست تجربه بازی در اروپا را کسب کند و از لحاظ مالی هم اگر اشتباه نکنم برایش خوب بود و همین طور وحید امیری که به او حق دادم به ترابوزان که یکی از ۴ تیم مطرح و برتر ترکیه است، برود. محرمی هم به دینامو بهترین تیم اروپای مرکزی رفت. صادق باید از یک جایی شروع می کرد. شما بهتر می دانید دایی، هاشمیان و مهدوی کیا از تیم های کوچکتر آغاز کرده و به بایرن و هامبورگ رسیدند. فقط علی کریمی استثنا بود که مستقیم از امارات به بایرن مونیخ رفت و این تصمیمات حرفه ای است و نباید کسی ناراحت شود. برانکو درباره جدایی مهاجم پیشین سرخ ها گفت: طارمی هم باید به فکر زندگی خودش باشد؛ مگر ژاوی به خاطر پول و درآمد بیشتر از بارسا به قطر نرفت؟ طارمی هم می دانم دلتنگ پرسپولیس است اما در الغرافه ۴ برابر ایران درآمد دارد و باید مردم و هواداران پرسپولیس او را درک کنند.

 برانکو درباره اینکه حساسیت روی طارمی بیشتر است و هواداران او را مقصر محرومیت می دانند گفت: می خواهم یک نکته ای را بگویم وقتی طارمی جریمه شد ما به او قرارداد جدید پیشنهاد کردیم. طارمی با وکیلش آمد و درخواست رسمی داد که می خواهد از پرسپولیس برود و باشگاه باید چکار می کرد؟ حداقل باید باشگاه درخواست پول می کرد تا درآمدی از جدایی طارمی کسب کند و گرنه جدایی او سودی برای پرسپولیس نداشت و این اتفاق نرمال و طبیعی بود و هواداران باید با آن کنار بیایند.

 برانکو همچنین عنوان داشته که به نظر من باشگاه با فروش طارمی راه درستی را انتخاب کرد.