آیا فابینیو به منچستریونایتد می‌پیوندد؟

باشگاه تاتنهام در خصوص گمانه زنی های مطبوعات برای انتقال اریک دایر به منچستریونایتد تصریح کرد که این ستاره به هیچ عنوان فروشی نیست ......

باشگاه تاتنهام در خصوص گمانه زنی های مطبوعات برای انتقال اریک دایر به منچستریونایتد تصریح کرد که این ستاره به هیچ عنوان فروشی نیست.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: مورینیو برای تقویت خط میانی خود به یکی از 3 بازیکن ماتیچ، دایر یا فابینیو چشم بسته بود اما به نظر می رسد مذاکرات با 2 ستاره به بن بست خورده است. 

پس از انتقال لوکاکو از اورتون به من یونایتد، چلسی که هدف اصلی تابستانی خود را از دست داده بود، انتقال ماتیچ را غیرممکن خواند و پیشنهاد شیاطین سرخ را رد کرد. 

امروز نیز رسانه دیلی میل در گزارش های نقل و انتقالات خود نوشت که تاتنهام با هیچ قیمتی راضی به فروش دایر نخواهد شد. طبق گمانه زنی مطبوعات انگلیس، منچستریونایتد برای خرید ستاره انگلیسی سفیدپوشان، 40 میلیون پوند پیشنهاد داده اند که این انتقال نیز به سرانجام نرسید.

با این حساب تنها انتقال فابینیو محتمل گزارش شده است. باشگاه موناکو نیز روز گذشته با تایید خبر ترک این ستاره برزیلی و سفر به لیگ جزیره به این شایعات قوت بخشید. 

فابینیو فصل پیش به همراه موناکو خوش درخشید و به همراه قهرمانی لیگ لوشامپیونه فرانسه، به جمع 4 تیم برتر لیگ قهرمانان اروپا نیز رسید

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد فوتبال