آیا قضاوت هاعمدا به سود مس کرمان است؟

در جریان دیدار مس کرمان و راهآهن در هفته بیستم لیگ دسته اول که با برتری تیم کرمانی به پایان رسید، اتفاقات حاشیهای عجیبی رخ داد ......

در جریان دیدار مس کرمان و راه‌آهن در هفته بیستم لیگ دسته اول که با برتری تیم کرمانی به پایان رسید، اتفاقات حاشیه‌ای عجیبی رخ داد.
در دقیقه ٩٥ این بازی داور یک پنالتی به سود مس کرمان گرفت و همین امر باعث شد تا محسن بیاتی‌نیا برای دقایقی تیمش را به نشانه اعتراض بیرون بکشد. بعد از پایان این دیدار، مسئولان مس کرمان بیانیه‌ای درباره اتفاقات این دیدار روی خروجی باشگاه قرار دادند که در این بیانیه آمده است: «سرمربی محروم راه‌آهن انواع و اقسام اهانت‌ها و توهین‌ها را به داور انجام داد. این رفتار بیاتی‌نیا نشان می‌داد تیم تحت‌فشار راه‌آهن برای گرفتن امتیاز در این بازی به هر وسیله‌ غیراخلاقی چنگ می‌زند. سرمربی راه‌آهن با بددهنی می‌خواست داور کم‌تجربه بازی را تحت‌تأثیر قرار دهد که خوشبختانه این اتفاق رخ نداد. بیاتی باید متوجه شود مربیگری کمی شخصیتی بیشتر از آنچه که او در کنار زمین نشان می‌دهد، لازم دارد و اهانت به داور، بیرون‌کشیدن تیم از زمین، اتلاف وقت‌های بحرینی‌وار و... او را در مربیگری به جایی نمی‌رساند.» بیانیه باشگاه مس باعث شد محسن بیاتی‌نیا که تیمش قعرنشین جدول است، واکنش تندی نشان دهد: «مس کرمان هر بیانیه‌ای می‌خواهد بدهد، اما من با مدرک ثابت می‌کنم که قضاوت‌ها مدت‌هاست به نفع تیم مس است. من در مس کرمان هم بازی کرده‌ام و از خیلی از اتفاقات خبر دارم. بعضی‌وقت‌ها آدم باید دهنش را ببندد و حرفی نزند. زمانی به من می‌گفتند که خودت را زمین بینداز داور پنالتی می‌گیرد. من در مورد جادوگری حرف زدم و ترسی هم نداشتم و در این مورد هم اگر لازم باشد، صحبت می‌کنم.» افشاگری‌های سرمربی راه‌آهن قطعا باعث می‌شود مسئولان مس باز هم واکنش نشان دهند و بعید نیست طی روزهای آینده شاهد جنجال‌های بیشتری باشیم. البته هرساله در لیگ دسته اول با نزدیک‌شدن به اواسط لیگ حاشیه‌ها و جنجال‌های زیادی رخ می‌دهد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال