آیا ماریتیمو سقوط می کند؟

ماریتیمو بعد از برتری یک بر صفر در برابر ناسیونال و دور شدن از منطقه خطر اینبار در خانه ودر برابر فامالیسائو ۴ – ۰ شکست خورد تا دوباره به منطقه خطر نزدیک شود.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، این بازی از هفته بیست و چهارم لیگ برتر پرتغال برگزار شد و موجب شد تا ماریتیمو ۲۱ امتیازی باقی بماند و بار دیگر به قعر جدول صعود کند. یعنی رتبه ی هجدهم. با این وضعیت ماریتیمو یکی از گزینه های سقوط بشمار می رود. 

آیا ماریتیمو با بازیکنان ایرانی اش به رده پایین تر سقوط می کند؟ 

ژولیو ولاسکو، سرمربی ماریتیمو در پاسخ به این سوال می گوید: « این یک شکست سخت است. این فقط یک شکست است و دنیا به پایان نرسید. ما باید دارای ذهنیت مثبت باشیم و با اصلاح اشتباه‌ها به کارمان ادامه دهیم. من تردیدی ندارم که ماریتیمو سقوط نمی‌کند و در لیگ برتر پرتغال می‌ماند. ما در بازی با  فامالیسائو فرصت‌های گلزنی زیادی داشتیم که از دست دادیم. اگر به گل می‌رسیدیم شرایط بازی فرق می‌کرد. پس از دریافت گل دوم تیم ماریتیمو از هم پاشید و نتوانستیم پویایی لازم را ایجاد کنیم.»

در این بازی امیر عابدزاده از ابتدا در ترکیب ثابت ماریتیمو به میدان آمد اما علی علیپور در دقیقه ای (۶۴) وارد میدان شده بود که ماریتیمو ۳ گل از حریف خورده بود و تیم نتوانست برای او موقعیت ایجاد کند. او به جای جوئل وارد میدان شد. هم چنین پینهو دیگر مهاجم ماریتیمو در این بازی فرصت پنالتی از دست داد. ورود علی علیپور به زمین دقایقی بعد از آن صورت گرفت که به زعم ولاسکو تیم ماریتیمو با دریافت گل دوم از هم پاشیده بود. 

اختلاف امتیاز تیم ماریتیمو با تیم سیزدهم جدول دو امتیاز است و در صورتی که در هفته های آتی در برابر حریفان امتیاز بگیرد دوباره می تواند شانس بقاء در جدول بازی ها پیدا کند.

تگ ها


ماریتیمو