آیا مصدومیت‌ بازیکنان یونایتد به تمرینات سولسشر ربط دارد؟

سرمربی تیم منچستر اعتراف کرد مصدومیت‌های اخیر بازیکنانش احتمالا به تمرینات او مربوط است....

سرمربی تیم منچستر اعتراف کرد مصدومیت‌های اخیر بازیکنانش احتمالا به تمرینات او مربوط است.

اوله‌گنار سولسشر که با اخراج مورینیو سرمربی تیم یونایتد شد اعلام کرد ممکن است مصدومیت‌های اخیر بازیکنان منچستریونایتد به درخواست او مبنی بر تلاش و تمرین بیشتر مربوط باشد.
ماه گذشته مارسیال، لینگارد، ماتا، هررا و ماتیچ در جریان بازی و تمرینات منچستر مصدوم شدند و در بازی مقابل کریستال والاس حضور نخواهند داشت. همچنین حضور رشفورد نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. سولسشر در پاسخ به خبرنگار BBC که گفته بود آیا این مصدومیت به درخواست‌ها و شیوه‌های تمرینی مبنی بر افزایش قدرت و سرعت بازیکنان مربوط است گفت: احتمالا بله!
از زمانی که سولسشر به منچستر آمده سرعت این تیم افزایش یافته و این افزایش موجب پرسش خبرنگاران شده بود. این افزایش البته باعث شده تا سولسشر در ۱۰ بازی لیگ برتری خود ۸ برد و ۲ تساوی کسب کند و ۲۶ گل به ثمر برساند.
سولسشر می‌گوید: شما چه زمانی دست به تغییرات می‌زنید؟ صبر می‌کنید تا فصل تمام شود یا از همین امروز شروع می‌کنید؟ شما تصمیمات مرا دیده‌اید. ما نیاز داریم که مانند منچستریونایتد بزرگ بازی کنیم و این مسئله به بازیکنانی با قدرت و فیزیک مناسب نیاز دارد.
به نظر می‌رسد هرچه بازیکنان بیشتر به تمرینات مورینیو عادت کنند کمتر مصدوم می‌شوند. سولسشر می‌خواهد به روزهای اوج یونایتد بازگردد و این بازگشت به فراموش کردن روزهای آسان حضور مورینیو و عدم سخت گیری‌های او نیاز دارد.