آیا مهمترین تغییر استقلال در راه است؟

احتمال این که شاهد مهمترین تغییر یکی دو سال اخیر تیم استقلال در ترکیب ثابت این تیم باشیم وجود دارد....

به گزارش خبرنگار مهر، با اینکه می‌توان گفت سیدحسین حسینی روی هیچی یک از دو گلی که مقابل فولاد دریافت کرد مقصر نبود، اما تحمل شکست با دو گل خورده می‌تواند بهانه‌ای باشد برای تغییر در چارچوب دروازه آبی پوشان که در صورت وقوع، بعد از مدتی زیاد شاهد حضور دروازه‌بانی به جز حسینی در چارچوب دروازه آبی پوشان خواهیم بود.

رشید مظاهری که خیلی‌ها او را مهم‌ترین خرید فصل استقلال می‌دانند با پیروزی در پرونده شکایت تراکتور و باز شدن پنجره‌های نقل و انتقالاتی آبی پوشان، مشکلی به لحاظ قانونی برای همراهی این تیم ندارد بعید نیست شکست دو بر صفر استقلال مقابل فولاد بهانه‌ای برای حضور او در ترکیب ثابت تیمش باشد.

حسینی فصل نوزدهم در تمامی دیدارهای آبی پوشان در لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت تا رکورد بیشترین دقایق بازی در فصل گذشته را به نام خودش ثبت کند. در صورت این جابجایی، حسینی پس از مدتها از روی نیمکت نظاره‌گر دیدار تیمش خواهد بود.

باید دید فکری مقابل ماشین سازی تبریز دست به این تغییر خواهد زد یا همچنان از سید حسین حسینی به عنوان مرد شماره یک در درون دروازه تیمش استفاده می‌کند.

دیدار استقلال و ماشین سازی از هفته سوم لیگ برتر ساعت ۱۶:۱۵ روز چهارشنبه ۵ آذر در ورزشگاه آزادی تهران آغاز می‌شود.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران سید حسین حسینی ماشین سازی تبریز محمود فکری فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال