آیا والیبال مردم ایران را بی خواب می‌کند؟

یک رسانه خبر داد که احتمال تغییر در ساعات مسابقات مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال وجود دارد؛ اتفاقی که در صورت تحقق در نوع خودش عجیب خواهد بود....

برنامه قطعی بازی‌های فینال لیگ ملت‌های 2019 باید مورد تایید شبکه‌ای قرار بگیرد که حق پخش بازی‌ها را خریداری کرده است.

به گزارش مدال، در پایان مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال، تکلیف 6 تیم برتر رقابت‌های مرحله نهایی و گروه‌بندی این رقابت‌ها مشخص شد. با برگزاری 5 هفته رقابت های مقدماتی، تیم های ایران، برزیل، فرانسه، روسیه و لهستان مجوز حضور در مرحله نهایی را کسب کردند و تیم آمریکا نیز به عنوان میزبان در این مرحله حضور خواهد داشت.

مسابقات مرحله نهایی به میزبانی شهر شیکاگو از 19 تا 23 تیرماه برگزار خواهد شد و بر اساس برنامه اولیه فدراسیون جهانی، ایران در روز اول استراحت خواهد داشت و در بامداد روزهای جمعه و شنبه به ترتیب با برزیل و لهستان دیدار می‌کند.

این برنامه به درخواست شبکه تلویزیونی‌ که امتیاز پخش بازی‌ها را خریداری کرده، ممکن است با تغییراتی روبه‌رو شود که طی روزهای آینده قطعی و اعلام خواهد شد.

گفتنی است که اگر برنامه قبلی اجرا شود با توجه به جذابیت های تیم ملی والیبال ایران، باید انتظار بیدار باش علاقمندان بیشمار این رشته را در ایران کشید زیرا دیدارهای تیم ملی بر اساس برنامه اعلام شده در ساعت 2:30 بامداد روزهای جمعه و شنبه 21 و 22 تیر ماه به وقت ایران برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط:

بررسی بازی‌های ایران در فینال لیگ ملت‌های والیبال

برنامه کامل بازی‌ها + گروه‌بندی مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال 2019

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران لیگ ملتهای والیبال برنامه کامل لیگ ملت های والیبال 2019 لیگ ملت های والیبال والیبال