آیا وحید شمسایی سرمربی تیم ملی فوتسال می شود؟

در صفحات مجازی صحبت از حضور وحید شمسایی در راس کادر فنی تیم ملی فوتسال ایران به جای ناظم الشریعه است. او به همین بهانه مذاکراتی با عزیزی خادم داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از ناکامی تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی فوتسال در لیتوانی و شکست در برابر قرقیزستان زمزمه هایی مبنی بر تغییر در کادر فنی تیم ملی فوتسال ایران به گوش رسید و صحبت از حضور یک مربی پرتغالی در تیم ملی فوتسال به جای ناظم الشریعه شد و طبیعی بود این پروسه عملی نشود به این خاطر که کمیته فوتسال در ماه های اخیر درگیری مدیریتی داشت. بعد از استعفای سراجی سرپرستی کمیته فوتسال به اصولی رسید و مدیر جدید فوتسال هم در تازه ترین مصاحبه خود اعلام کرد کادر فنی تیم ملی فوتسال ایران تا پایان سال تغییر نخواهد کرد به این خاطر که فدراسیون فوتبال تا پایان سال جاری با ناظم الشریعه قرارداد دارد و به این قرارداد پایبند است. بر همین اساس دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتسال ایران با ایتالیا هم با هدایت ناظم الشریعه برگزار می شود. 

رییس فدراسیون فوتبال پیش از این با انتخاب مهدی مهدوی کیا به عنوان سرمربی تیم امید نشان داد که به حضور چهره های جوان و اسمی در تیم های ملی علاقمند است و هیچ بعید نیست در پایان حضور ناظم الشریعه در تیم ملی فوتسال رای به حضور وحید شمسایی در تیم ملی فوتسال ایران دهد. این چهره معروف فوتسال ایران اینروزها درگیر برنامه ستاره ساز از شبکه سوم سیما است اما به نظر می رسد حضور در راس کادر فنی تیم ملی فوتسال ایران به انداره کافی برای او وسوسه انگیز باشد که این برنامه تلویزیونی را رها کند. 

وحید شمسایی همان طور که اشاره شد دیدار با عزیزی خادم را تایید کرد و گفت انشاالله هر چه خیر است برای تیم ملی فوتسال ایران رخ دهد. اشخاص مهمتر از تیم ملی فوتسال هستند.

تگ ها


فوتسال تیم ملی فوتسال وحید شمسایی