Banner

آیا وینیسیوس همان جواهر گمشده رئال است؟

درخشیدن در سانتیاگو برنابئو کار راحتی نیست و فقط تعداد کمی می توانند خود را در قلب هواداران مادریدی جا کنند....

به گزارش مدال، در روزهایی که شرایط قوهای سفید خوب به نظر نمی رسد، درخشیدن وینیسیوس تنها مرهم هواداران رئال است. بازیکن برزیلی که تنها 18 سال و 7 ماه و 27 روز سن دارد، تنها نور و امید برای بلانکوهاست. وینیسیوس در دو بازی اخیرش مقابل سوسیه داد و لگانس که از ابتدا در ترکیب قرار گرفته، هنگامی که توپ را در اختیار داشته جو بسیار مناسبی را احساس کرده است. پیشتر، لوپتگی سرمربی رئال، هیچ اعتقادی به او نداشت و تنها 15 دقیقه به وینیسیوس فرصت بازی داده بود اما حالا سولاری به او اطمینان کرده و تقریبا پاسخ خوبی هم دریافت کرده است.
برای بررسی شرایط وینیسیوس در ابتدای راه حضورش در رئال باید رائول را به خاطر آورد. رائول گونزالس که در اکتبر 1994 اولین بار لباس سفید مادریدی ها را بر تن کرد و از همان ابتدا در قلب هواداران جای گرفت و سال ها در برنابئو درخشید تا در نهایت جزو اسطوره های این باشگاه شود. همین شرایط برای کاسیاس هم وجود داشت اما میزان استقبالی که از مهاجمان می شود، قطعا با دروازه بان ها قابل مقایسه نیست.
سولاری در خصوص وینیسیوس می گوید: او در نمایش های اولیه اش گام بلندی برداشته است. او استعداد خوبی دارد و به تیم شجاعت و تازگی تزریق کرده است. او به فوتبال تیم، لذت اضافه کرده است. 
 

 

عملکرد وینیسیوس در هفته های اخیر مادریدی ها را خشنود ساخته اما همه چیز بستگی به نمایش های آتی اش مقابل رئال بتیس دارد زیرا با اتمام مصدومیت گرت بیل، وینیسیوس می تواند حتی جایگاه وینگر ولزی بلانکو ها که روزهای زیادی را با مصدومیت گذرانده است، دچار خطر کند.
آیا وینیسیوس همان جواهر گمشده رئال است؟ آیا درخشش او ادامه خواهد یافت؟ آیا او دوران جدید رئال را خواهد ساخت؟ پاسخ این سوال ها را باید در بازی های بعدی قوها جست و جو کرد. 

تگ ها


وینیسیوس جونیور رئال مادرید لالیگا فوتبال