آینده آلگری به زیدان گره خورده است

ممکن است فصل بعد شاهد حضور مکس آلگری؛ سرمربی ایتالیایی روی نیمکت ناپولی باشیم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مکس آلگری  از تابستان سال ۲۰۱۹ و بعد از جدایی از یوونتوس هدایت هیچ تیمی را به عهده داشته و در دو فصل اخیر بیکار بوده است. به نظر می رسد تحت هر شرایطی فصل بعد شاهد حضور مکس آلگری روی نیمکت مربیگری باشیم و یکی از بین رئال مادرید یا ناپولی، مقصد بعدی این سرمربی پرافتخار و ایتالیایی خواهد بود.

شبکه رای اسپورت مدعی شد تنها در صورت عدم توافق رئال مادرید، مکس آلگری آماده پذیرش پیشنهاد قرارداد ناپولی برای هدایت این تیم برای فصل بعد است. گنارو گتوزو، سرمربی فعلی ناپولی این تیم را به لیگ قهرمانان رسانده، اما رابطه خوبی بین او و آئورلیو دی لورتیس برقرار نیست و اخباری در مورد جدایی گنارو گتوزو شنیده شده است. رئیس باشگاه ناپولی به دنبال یک سرمربی مشهورتر برای فصل بعد است و به نظر می رسد مکس آلگری از نظر مالی برای حضور در این باشگاه برای حقوق چهار میلیون یورویی در سال به توافق رسیده است.

اما تنها حضور در رئال مادرید ممکن است نظر آلگری برای فصل بعد را تغییر بدهد. اخباری در مورد جدایی زین الدین زیدان از رئال مادرید و تمایل این سرمربی فرانسوی به ترک این باشگاه منتشر شده است. به نظر می رسد در صورت رخ دادن این اتفاق، یکی از بین مکس الگری یا رائول به جای زیدان فصل بعد هدایت رئال مادرید را به عهده خواهد گرفت. به نظر می رسد با پایان یافتن فصل لالیگا، تکلیف زیدان و البته مکس آلگری به زودی مشخص خواهد شد.

تگ ها


ناپولی ماسیمیلیانو آلگری گنارو گتوزو زیدان فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال