آینده ای خوب در انتظار رئال مادرید

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت-با خرید تئو هرناندس و وینیسیوس جونیور به نظر رئال مادرید برای 10 سال آینده آماده است ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت-با خرید تئو هرناندس و وینیسیوس جونیور به نظر رئال مادرید برای 10 سال آینده آماده است ...

به گزارش مدال به نقل از  آی اسپورت- با خرید تئو هرناندس و وینیسیوس جونیور به نظر رئال مادرید برای 10 سال آینده آماده است. با وجود همیشه پرخرج بودن این باشگاه بارها نشانه هایی  دیدیم که ثابت می کن کهکشانی ها به فکر آینده هم هستند.

دو قهرمانی در لیگ قهرمانان در 3 سال اخیر و در آستانه رسیدن به یک فینال دیگر و همچنین خرید ها نشان می دهند که چرا حدس زدن این موضوع که برای رئال یک دهه پر از موفقیت دیگر در راه است کار سختی نیست.

از دو خرید جدید این تیم بازیکن فرانسوی متولد 1997 و بازیکن برزیلی متولد 2000 است و هر دو برای تقویت ترکیب تیمی آمده اند که همین حالا هم استعدادهای ویژه ای در اختیار دارد. مارکو آسنسیو که به زودی اولین فصل کامل حضورش در رئال را تجربه می کند پیش از این و در بازی مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان فوق العاده بوده است. او در سال 1996 متولد شده است، زمانی که رائول چندین هت تریک هم در لیگ قهرمانان داشته است.

ترکیب آینده رئال مادرید

اما وقتی صحبت از نسل بعدی می شود درباره رئال مادرید یک سوال پیش میآید. تیم رئال مادرید در FIFA20 چطور خواهد بود؟

داوید دخئا که هنوز آمدنش قطعی نشده است، شاید در دروازه قرار گیرد. بعد کارواخال (متولد 92)، وایخو (متولد 97)، واران (متولد 93)، تئو (متولد 97)، مارکوس یورنته (متولد 95)، متیو کوواچیچ (متولد 94)، ایسکو (متولد 92)، وینیسیوس (متولد 2000)، آسنسیو (متولد 96) و موراتا (متولد 92).

این لیست احتمالی است چون تا سال 2020 هنوز زمان زیادی مانده است. اما همین تیم، تیمی است که در بیشتر زمان ها می تواند در سطوح بالا رقابت کند، حتی امروز. حالا تصور کنید اگر این خریدهای جدید رشد هم داشته باشند و در کنار بازیکنان بزرگی تجربه کسب کنند چه خواهد شد. همین حالا در این لیست بازیکنانی هستند که در رده بهترین های جهان هستند، مانند کارواخال، ایسکو و موراتا. تیم فعلی زیدان چندین بازیکن دارد که متولد دهه 90 هستند. بازیکنانی هم از آکادمی فوتبال رئال مادرید در آن حضور دارند.

والورده اوروگوئه ای، سرخیو دیاز پاراگوئه ای، این دو بازیکنانی هستند که آینده ای درخشان دارند و در کنار آن ها باید از مارتین اودگارد یاد کرد که فصل آینده را هم به طور قرضی در لیگ هلند کار خواهد کرد.

در واقع آینده رئال مادرید تیمی شبیه به تیم فعلی خواهد بود. بازیکنانی که آمده اند یا به زودی می آیند کاراکتر بازیکنانی را دارند که می توانند تاریخ ساز شوند. این بازیکنان جوان برای رئال یک گارانتی هستند و اگر در این مدت بازیکن دیگری هم مورد نیاز باشد مطئنا رئال مادرید به دنبال جذبش خواهد بود.