آینده تراکتور؛ ۲۴ ساعت زمان برای جمع‌بندی

بنابر آنچه که از متن اعتراضات هواداری برمی‌آید اعتراضات هواداران تراکتور میتوانست با استعفای مدیرعامل و سرمربی فروکش کند ....

به گزارش "ورزش سه"، به دنبال تعلیق فعالیت های باشگاه تراکتور، این باشگاه اعلام کرد که تمرینات این تیم و واحد اداری باشگاه نیز تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود و اما موضوع مهم این است که چرا مدیریت باشگاه تراکتور روی ماندن در جایگاه  خود اینچنین پافشاری کرد؟

هواداران تراکتور به صورت گسترده ای خواستار برکناری جمشید نظمی، مدیرعامل این باشگاه و فراز کمالوند سرمربی این تیم بودند و دامنه اعتراضات دیگر مجازی نبود و هواداران تجمعات گسترده ای را در بنیان دیزل تدارک می دیدند و در این شرایط بحرانی منطقی بود که مدیرت این باشگاه و یا کادر فنی در شرایطی که روی تراس ساختمانباشگاه خبر تعلیق فعالیت ها را می‌دادند استعفای خود را اعلام می‌کردند و کار را به بلاتکلیفی باشگاه نمی کشاندند.

اکنون آژیر قرمز در تبریز به صدا درآمده است و قطعا موضوع به تحویل باشگاه با هیات فوتبال ختم نخواهد شد و پروسه انتقال مالکیت نیز زمان بر خواهد بود و پیش بینی می شود ظرف ۲۴ ساعت آینده بیانیه ای از طرف هلدینگ دریک منتشر و موضوع تراکتور تائین تکلیف شود و که در اینصورت احتمال تغییرات گسترده مدیریتی دور از ذهن نیست .

 البته در این شرایط تغییرات گسترده باید با زنوزی دست و دلباز سال ۹۷ همراه باشد تا شرایط تراکتور به حالت عادی بازگردد.

تگ ها


تراکتور