آینده رونالدو اولویت فعلی یوونتوس نیست

پس از اشتباه مرگبار شب گذشته رونالدو که منجر به دریافت گل دوم و حذف برابر پورتوی ۱۰ نفره در مرحله یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ شد، مدیر یووه راجع به آینده این فوق ستاره صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در بازی دیشب یوونتوس برابر پورتو در چمپیونزلیگ که منجر به حذف یووه از این رقابت ها شد، اشتباه رونالدو در دیوار دفاعی این تیم برابر ضربه آزاد پورتو، منجر به گل دوم پرتغالی ها و صعودشان به مرحله بعد شد.

کریستیانو رونالدو که برابر ضربه آزاد پورتو در دیوار دفاعی بیانکونری ایستاده بود، نتوانست محکم سر جای خود بایستد و به توپ پشت کرد و توپ هم با عبور از زیر پای او وارد دروازه شزنی شد.

این اشتباه مرگبار رونالدو اکنون مورد انتقاد بسیاری قرار گرفته است و حتی آینده این فوق ستاره جهان فوتبال در یوونتوس را، مخصوصا با توجه به بحران اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در جهان و اوضاع مالی نا به سامان بیانکونری، با پرسش هایی مواجه کرده است.

فابیو پاراتیچی، مدیر یوونتوس، پس از پایان مسابقه دیشب با اسکای ایتالیا گفتگو کرد و اظهار داشت که آینده رونالدو در حال حاضر اولویت باشگاه نیست.

پاراتیچی گفت: "هنوز یک سال دیگر از قرارداد رونالدو باقی مانده است. تمدید قرارداد کریستیانو در حال حاضر موضوع فوری در دستورکار باشگاه نیست و وقت برای صحبت درباره آن بسیار است."

پس از حذف از چمپیونزلیگ، آینده اندره آ پیرلو، سرمربی بیانکونری، نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد و شک و شبهاتی راجع به ادامه کار او با بانوی پیر به وجود آمده است.

مائوریتزیو ساری، سرمربی پیشین یوونتوس، پس از حذف این تیم در مرحله یک هشتم نهایی با شکست برابر لیون در سال گذشته، به رغم قهرمانی در سری آ از سمت خود برکنار شد. شاگردان پیرلو اکنون نه تنها در همان مرحله از چمپیونزلیگ حذف شده اند، بلکه به نظر می رسد که با وجود اختلاف ۱۰ امتیازی که با اینتر صدرنشین دارند، بخت چندانی برای بردن اسکودتو نیز نداشته باشند.

هر چند پیرلو در پاسخ به سوالی در باره اخراج ساری، گفت: "نمی دانم چرا ساری برکنار شد. من سرمربی یوونتوس هستم، من را برای برنامه های مفصل تری به این تیم آوردند، پروژه ای که همیشه قرار بود در طول چندین سال پیشرفت کند. من نگران نیستم و با خونسردی و آرامش به کارم ادامه خواهم داد."

تگ ها


کریستیانو رونالدو آندره آ پیرلو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال