آینده نامعلوم ستاره رئال مادرید

قرارداد قرضی اشرف حکیمی با دورتموند در پایان فصل به پایان خواهد رسید و مدافع مراکشی باید تابستان به رئال مادرید بازگردد اما آینده او برای فصل بعد نامشخص است....

به گزارش مدال، «اشرف حکیمی» تابستان 2018 به شکل قرضی از رئال به دورتموند پیوست و در فصل گذشته توانست برای این تیم در بوندسلیگا در 28 دیدار به میدان برود.

حال «اسپورت اسپانیا»، مدعی شده که باشگاه دورتموند در تلاش است تا به هر نحو ممکن با حکیمی مدافع مراکشی خود قرارداد دائم امضا و او را از رئال مادرید خریداری کند. اشرف در طول این دو فصل مهره موثری در ترکیب تیم تحت رهبری «لوسین فاوره» بود و مصدومیت طولانی‌اش در پایان فصل گذشته باعث شد دورتموندی‌ها نتایج ضعیفی کسب کنند و از صدر جدول فاصله بگیرند.

حکیمی ماه گذشته در مصاحبه با کادناسر گفت: «بازگشت به مادرید؟ چرا که نه؟ مادرید خانه من است. آنجا بزرگ شدم. اکنون در بروسیا هستم باید دید پایان فصل چه خواهد شد.»

طبق گزارش‌ها دراسپانیا عملکرد اشرف 21 ساله سران کهکشانی‌ها را متقاعد کرده تا مدافع راست خود را سال بعد به «سانتیاگو برنابئو» بازگردانند.

بیشتر بخوانید:

ستاره در قبال ستاره؛ خواسته تاتنهام از رئال مادرید

تگ ها


رئال مادرید بروسیا دورتموند کهکشانی‌ها دورتموند اشرف حکیمی اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان اشرف حکیمی بورسیا دورتموند رئال مادرید لالیگا Bundesliga فوتبال