آینده هافبک رئال مادرید در بن بست

ایسکو، هافبک رئال مادرید، با مشکلاتی جدی در این تیم روبرو شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ایسکو در سال‌های اخیر با مشکلاتی جدی در سانتیاگو برنابئو روبرو شده که آینده فوتبالش را به مخاطره انداخته است.

به نظر می‌رسید که جدایی زیدان و حضور کارلو آنچلوتی روی نیمکت این تیم شرایط را برای این بازیکن تغییر دهد اما حالا مشخص شده که واقعیت چیز دیگری است.

قرارداد این بازیکن با باشگاه رئال مادرید در پایان این فصل به اتمام می‌رسد. با این حال ایسکو امیدوار بود که بتواند پیش از پایان فصل و در پنجره نقل و انتقالاتی از این تیم جدا شود.

اتفاقی که حالا چندان محتمل به نظر نمی‌رسد، چرا که این بازیکن پیشنهادی از سوی باشگاه دیگری دریافت نکرده و ظاهرا باید منتظر بماند تا در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد سانتیاگو برنابئو را ترک کند.

حضور بازیکنان جوان درخشان و بازیکنان باتجربه در خط میانی رئال مادرید باعث شده که فرصت کافی برای حضور ایسکو در زمین وجود نداشته باشد و همین موضوع او را در سال‌های اوج فوتبالش به نیمکت‌نشینی صزف در رئال مادرید تبدیل کرد.

ایسکو در ماه‌های پایانی حضور زیدان در رئال با این مربی فرانسوی به مشکل جدی خورد اما این موضوع با رفتن زیدان حل نشد و حالا او با آنچلوتی نیز رابطه چندان خوبی ندارد.

عصبانیت این بازیکن از عدم حضور در میدان حتی به عنوان بازیکن تعویضی و نشان دادن این خشم و ناراحتی روی نیمکت باعث شد که کارلتو تصمیم به تنبیه او بگیرد.

او پیش از این در دو بازی از سه بازی ابتدایی فصل برابر لوانته و بتیس در ترکیب اصلی رئال مادرید قرار داشت اما نتوانست توانایی‌های خود را ثابت کرده و به حضورش در ترکیب ادامه دهد.

به نظر می‌رسد که دوران حضور این بازیکن اسپانیایی در برنابئو به پایان رسیده و باید دید که آیا تلاش‌های او برای جدایی در پنجره نقل و انتقالات زمستانی ثمری خواهد داشت یا خیر.

تگ ها


ایسکو فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال