آینده پدیده بارسلونا در دستان ایجنت رونالدو

آنسو فاتی پدیده ۱۷ ساله بارسلونا به زودی قراردادش با بارسا را تمدید خواهد کرد ولی ژرژ مندس مدیر برنامه های او توقعاتی بالاتر از بارسا دارد....

به گزارش "ورزش سه"، آنسو فاتی سال گذشته در ۱۶ سالگی به ترکیب اصلی بارسا رسید و رکوردهای جدیدی را در تاریخ این باشگاه به ثبت رساند. او اخیرا پیراهن تیم ملی اسپانیا را هم به تن کرد و با گلزنی به اوکراین تبدیل به جوان ترین گلزن تاریخ لاروخا شد.

فاتی که پیش از این تحت مشاروه رودریگو مسی برادر لیونل مسی قرار داشت، اخیرا با ژرژ مندس به عنوان مدیر برنامه ها قرارداد امضا کرد. مدیر برنامه های معروف پرتغالی که سال هاست مدیر برنامه های کریستیانو رونالدو است.

طبق ادعای موندودپورتیوو، از زمان امضای قرارداد فاتی با مندس، توافق دو طرف برای تمدید قرارداد فاتی دچار پیچیدگی هایی شده است. قرارداد فاتی به زودی و به صورت خودکار از سطح یک بازیکن آماتور به سطح بازیکن حرفه ای ارتقا پیدا خواهد کرد و طبق توافق قبلی با بازیکن، بند فسخ او نیز از ۱۷۰ میلیون یورو به ۴۰۰ میلیون یورو افزایش پیدا خواهد کرد ولی مندس اخیرا پیشنهادی ۱۵۰ میلیون یورویی برای فاتی به بارسا ارائه کرد که طبق انتظار رد شد.

هدف مندس اما تحت فشار قراردادن باشگاه کاتالان بود. اینکه بارسا حاضر نیست پیشنهادی ۱۵۰ میلیون یورویی برای فاتی را قبول کند، پس باید در قرارداد توافقی قبلی خود با این بازیکن نیز تجدید نظر کرده و رقم دستمزد او را بالاتر ببرد. مندس همچنین انتظار دریافت کمیسیون بهتری از بارسلونا دارد. ایجنتی که همچون مینو رایولا به دریافت کمیسیون های هنگفت مشهور است.

بارسلونا همچنین قصد دارد بند تمدید خودکار دو ساله تا ۲۰۲۴ را نیز در یان قرارداد بگنجاند(اتفاقی معمول در قرارداد بازیکنان لاماسیا) اما مشکل قانونی در این راه وجود دارد چرا که بازیکنان زیر ۱۸ سال حق امضای قرارداد بیشتر از سه سال را ندارند و قرارداد فاتی نیز تا ۲۰۲۲ اعتبار دارد. مندس همچنین قصد دادر فاتی را متقاعد کند تا پس از رسیدن به سن قانونی، از پذیرش این بند نیز خودداری کند.

هرگونه تعلل بارسا در پذیرش خواسته های مندس شاید منجر به از دست دادن آنسو فاتی شود. پدیده ای که بسیاری معتقدند با جدایی مسی، او پرچمدار آبی اناری ها خواهد شد.

تگ ها


بازیکنان کریستیانو رونالدو خورخه مندس آنسو فاتی یوونتوس بارسلونا