آینده پپ در سیتی، وابسته به ستاره جدید پرتغالی

جیمی کاراگر می‌گوید اگر خرید جدید پرتغالی منچسترسیتی نتواند در این تیم بدرخشد این به معنای پایان کار پپ گواردیولا در سیتی خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی امسال تابستان تنها برای تقویت خط دفاعی اش در بازار نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو هزینه کرده تا ناتان آکه و روبن دیاس را به خدمت بگیرد. ستاره سابق لیورپول، جیمی کاراگر می‌گوید در صورتیکه خریدهای جدید سیتی نتوانند در حد انتظار ظاهر شوند این می‌تواند به معنای پایان کار پپ گواردیولا در اتحاد باشد.

از زمان روی کار آمدن پپ به عنوان سرمربی سیتی این باشگاه چیزی نزدیک به ۵۰۰ میلیون یورو برای خرید مدافع هزینه کرده ولی این تیم در خط دفاعی هنوز مشکل دارد. کاراگر می‌گوید در صورت ادامه پیدا کردن این وضعیت در فصل جاری طاقت مدیران سیتی طاق خواهد شد و این می‌تواند به دوران پپ در این باشگاه خاتمه دهد.

کاراگر در گفتگو با اسکای در این باره گفت: " ورود روبن دیاس به سیتی اوضاع را خیلی حساس می‌کند. اگر بعد از همه این هزینه ها سیتی امسال نتواند قهرمان لیگ برتر شود کار پپ در این تیم تمام است. اما در غیر اینصورت ممکن است مدیران سیتی قرارداد او را چند سال دیگر هم تمدید کنند".

تگ ها


پپ گواردیولا منچستر سیتی