آینده چند بازیکن وابسته به تصمیم رونالدو

مهاجم پرتغالی در صورت جدایی اش از رئال مادرید باعث تغییر آینده چند بازیکن خواهد شد ......

مهاجم پرتغالی در صورت جدایی اش از رئال مادرید باعث تغییر آینده چند بازیکن خواهد شد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری ایسنا: مهاجم پرتغالی در صورت جدایی اش از رئال مادرید باعث تغییر آینده چند بازیکن خواهد شد.

کریستیانو رونالدو اکنون در مادرید است تا تعطیلات خود را شروع کند و در کنار فرزندان تازه متولد شده اش باشد. با این حال هنوز درباره ادامه حضورش در رئال مادرید صحبتی نکرده است. تصمیم مهاجم پرتغالی بر آینده چند بازیکن تاثیر خواهد گذاشت و باشگاه مادریدی در رابطه با امضای قرارداد و یا فروش برخی از بازیکنان تصمیم گیری خواهد کرد.

به همین خاطر خبرنگاران چهارشنبه شب پس از شکست پرتغال برابر شیلی در نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها از رونالدو در این باره سوال کردند اما پاسخ او به اغلب آن ها سکوت بود. با این حال او با خبرنگار آس صحبت کرد و گفت : نمی خواهم با کسی حرف بزنم. او در ادامه تاکید کرد که این سکوت را نخواهد شکست.

دقایقی بعد از این اظهارات فدراسیون فوتبال پرتغال در بیانیه ای اعلام کرد رونالدو می تواند در دیدار رده بندی حضور نداشته باشد و اردو تیم ملی را ترک کند.

پس از این بیانیه رونالدو به مادرید سفر کرد. در این شرایط باشگاه اسپانیایی به زودی می تواند در رابطه با خروج آلوارو موراتا و خامس رودریگس تصمیم گیری کند هم چنین شرایط امضای قرارداد با کیلیان ام باپه را بسنجد.

باشگاه ماردیدی مطمئن است مهاجم پرتغالی فصل آینده در این تیم حضور خواهد داشت. فلورنتینو پرس (رییس باشگاه) منتظر فرصت مناسبی است تا با ستاره تیم خود در این باره صحبت کند. احتمالا تا ساعاتی دیگر این اتفاق رخ دهد تا مادرید در رابطه با بازیکنان دیگر تصمیم گیری کند. اگر رونالدو این تیم را ترک کند خروج موارتا و رودریگس بعید به نظر می رسد و احتمال حضور ام باپه در این تیم بیش تر می شود. اگر خلاف این موضوع اتفاق بیفتد شرایط متفاوت خواهد بود. به همین خاطر در حال حاضر همه چیز به مهاجم پرتغالی بستگی دارد.

 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو فوتبال