آینسورث: تفصلی نشان داد بازیکن ارزشمندی است

گرت آینسورث سرمربی تیم&#۱۶۰;وایکام واندررز بعد از عملکرد خوب بازیکن ایرانی این تیم برابر کاردیف سیتی از جذب این بازیکن ابراز رضایت کرد....

به گزارش"ورزش سه" رایان تفضلی مدافع وسط ایرانی در این فصل از رقابت های چمپیونشیپ انگلستان با تیم وایکام واندررز حضور دارد. او در سپتامبر سال ۲۰۲۰ از هال سیتی به وایکام پیوست. او یکی از مهره های کلیدی تیمش در پیروزی دو بر یک هفته بیست و دوم برابر کاردیف سیتی بود هرچند این برد نیز نتوانست وایکام را از قعر جدول چمپیونشیپ انگستان تکان بدهد.


با این وجود این اولین برد آن ها در ۱۲ مسابقه اخیر بود و باعث شد تا تفضلی و یارانش سال ۲۰۲۰ را با برد پشت سر بگذارند هرچند در بازی هفته بیست و سوم و اولین مسابقه سال جدید وایکام یک شکست سه بر یک دیگر را برابر میدلزبور متحمل شد. سرمربی تیم وایکام در ارتباط با رایان تفضلی و دیگر خرید جدید ین تیم اوچه ایکپزو گفت:" ما مدت زیادی منتظر بودیم. آن ها دو خرید تابستانی تیم هستند و به دلیل مصدومیت تا آخر سال نتوانستند بازی کنند اما حضورشان من را تحت تاثیر قرار داده است."


آینسورث درباره تفضلی گفت:" رایان بازی های بیشتری نسبت به اوچه در این سطح داشته و نشان داد که بازیکن ارزشمندی است و  چرا ما با او قرارداد امضا کرده ایم. او یک ضربه سر عالی را روی کرنر جاکوبسن زد و همچنین آرامش او در دفاع بسیار عالی بود."


رایان تفضلی اولین گلش را برای وایکام در پیروزی دو بر یک برابر کاردیف سیتی و در ۲۹ دسامبر به ثمر رساند.

تگ ها


رایان تفضلی