آی تی سی رامین رضاییان صادر شد

با همکاری یکی از دوستان ملی پوش کشورمان و پرداخت مبلغی به باشگاه پرسپولیس، ITC رامین رضاییان برای باشگاه اوستنده بلژیک صادر شد ......

با همکاری یکی از دوستان ملی پوش کشورمان و پرداخت مبلغی به باشگاه پرسپولیس، ITC رامین رضاییان برای باشگاه اوستنده بلژیک صادر شد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: با تلاش های صورت گرفته از سوی یکی از دوستان رامین رضاییان در ایران، مبلغ مورد نظر برای صدور ITC رامین رضاییان فراهم شد و این بازیکن قادر است در صورت صلاحدید مربی تیم اوستنده، فردا شب تیمش را در بازی مقابل مارسی فرانسه در مرحله انتخابی لیگ قهرمانان اروپا همراهی کند.

این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس به رضاییان اعلام کرده بودند که تا باقی مبلغ مورد نظر آنها را به این باشگاه ندهد ITC برای او صادر نخواهند کرد. از طرفی هم مسئولان اوستنده به رضاییان گفته بودند تا ITC  اش برای این باشگاه صادر نشود پرداختی به او نخواهند داشت.

با این همه امکاناتی نظیر اتومبیل و منزل برای رضاییان در بلژیک تهیه شده و حالا با صدور ITC  این بازیکن برای اوستنده به نظر می رسد رضاییان هم بتواند بخشی از قراردادش را از باشگاه جدیدش بگیرد.

این در حالی است که رضاییان برای پرداخت طلبش حاضر بود به پرسپولیسی ها چک بدهد که مدیران این باشگاه حاضر به همکاری با او نشده و در نهایت پول ITC  این بازیکن توسط یکی از دوستانش تهیه و پرداخت شد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال