آی‌دی کارت آنالیزور تیم ملی والیبال صادر شد

آیدی کارت آنالیزور تیم ملی والیبال کشورمان امروز (یکشنبه) از سوی کمیته برگزاری بازیهای المپیک صادر شد ......

آی‌دی کارت آنالیزور تیم ملی والیبال کشورمان امروز (یکشنبه) از سوی کمیته برگزاری بازی‌های المپیک صادر شد.
 

نقل از سایت فدراسیون والیبال، امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان ظهر امروز (یکشنبه) به‌وقت ریو از صدور آی‌دی کارت نوید مشجری، آنالیزور تیم ملی والیبال کشورمان خبر داد و اظهار داشت: خوشبختانه با پیگیری‌هایی که به‌عمل آمده، مشکل آی‌دی کارت مشجری هم برطرف شد و یک آی‌دی کارت سیار و بی‌نام برای وی گرفتیم تا بتواند به‌راحتی تردد کند.

وی افزود: خدا را شکر تا به امروز توانسته بودیم به ترفندهای مختلف مشجری را در کنار تیم در دهکده نگه داریم، ولی از امروز برای حضور در سالن با توجه به تدابیر امنیتی شدید نمی‌توانستیم این روند را ادامه دهیم که بالاخره با پیگیری‌های به‌عمل آمده این مشکل نیز برطرف شد. تا به امروز هم با یک آی‌دی کارت موقتی که برای تردد در بازی‌های دوستانه به ما داده بودند و در دوره بازی‌های المپیک باطل شد، می‌توانستیم وی را به‌همراه تیم داشته باشیم.

مسابقات والیبال المپیک در قسمت مردان صبح امروز به‌وقت ریو آغاز شد و نوید مشجری و خوان سیچلو برای آنالیز مسابقات دیگر تیم‌ها و حریفان ایران به سالن مسابقات رفتند. گفته می‌شود مشجری با آی‌دی کارت قبلی به داخل سالن رفته تا به‌محض رسیدن آی‌دی کارت مسابقات در جایگاه آنالیزورها قرار بگیرد.

تگ ها


اخبار روز والیبال