آ اس رم ۴ - ۲ ساسولو؛ قدرت‌نمایی جالوروسی در المپیکو

گلادیاتورهای شهر رم موفق شدند در یک بازی برتر و یک‌طرفه، ساسولو را با یک شکست سنگین بدرقه کنند...

گلادیاتورهای شهر رم موفق شدند در یک بازی برتر و یک‌طرفه، ساسولو را با یک شکست سنگین بدرقه کنند

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته سوم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، آ اس رم در ورزشگاه المپیکوی این شهر میزبان ساسولو بود که این دیدار در نهایت با پیروزی ۴-۲ شاگردان فونسکا به پایان رسید.

جالوروسی که در دو هفته ابتدایی به دو تساوی دست یافته بود، آمده بود تا اولین پیروزی فصل را به دست آورد. آنها نیمه اول را طوفانی آغاز کردند و در دقیقه ۱۲ توسط برایان کرستانته به گل اول رسیدند. ۶ دقیقه بعد نوبت به ادین ژکو رسید تا روی ارسال کولاروف گل دوم را وارد دروازه ساسولو کند. حملات رم ادامه داشت و در دقیقه ۲۲ هنریک مخیتارین موفق شد روی پاس پلگرینی اولین گل خود را برای رمی‌ها به ثمر برساند. این پایان کار نبود و در دقیقه ۴۴ پلگرینی سومین پاس گل خود را به جاستین کلایورت داد تا نیمه اول با برتری مطلق شاگردان فونسکا به پایان برسد.

ساسولو در نیمه دوم تغییراتی ایجاد کرد و در دقیقه ۵۳ موفق شد توسط دومنیکو براردی یکی از گل‌های خورده را جبران کند. حملات میهمان ادامه یافت و در دقیقه ۷۲ براردی موفق شد دومین گل خودش و تیمش را به ثمر برساند. تلاش‌های دو تیم در ادامه بی‌نتیجه بود و بازی با همان برتری ۴-۲ رم به پایان رسید.

ر با این پیروزی ۵ امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد.

ببینید:

خلاصه بازی رم 4 - 2 ساسولو/ ویدیو

 

آ اس رم ۴ - ۲ ساسولو؛ قدرت‌نمایی جالوروسی در المپیکو

تگ ها


جالوروسی ورزشگاه المپیکوی رم فوتبال جهان گلادیاتورها فوتبال