آ اس: پیکه تنها ۱ ماه دور از میادین خواهد بود

روزنامه آ اس گزارش داد در اولین ارزیابی از میزان مصدومیت پیکه و سرخی روبرتو، مشخص شده که این دو دست‌کم یک ماه از میادین دور خواهند بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در جریان شکست ۱-۰ بارسلونا مقابل اتلتیکو مادرید مصدومیت شدید جرارد پیکه برای هواداران بارسا بسیار نگران کننده بود. پیکه در نیمه دوم مسابقه به شدت مصدوم شده و مجبور به ترک میدان شد. بسیاری از بارسایی‌ها نگران بودند که او تا پایان فصل دیگر نتواند برای تیم شان به میدان برود.

روزنامه آ اس در جدیدترین گزارش خود می‌گوید پیکه امروز یکشنبه تحت معاینات دقیق‌تر و کامل‌تر قرار می‌گیرد. بر اساس این گزارش پیکه زمانی که دیشب لنگ لنگان در حال ترک زمین بود می دانست که با مصدومیتی جدی مواجه است و جو رختکن بارسا درباره این مصدومیت چندان مثبت نبوده و به نظر می رسد بارسا نگران از دست دادن او تا پایان فصل بوده است.

توییت بارسلونا: وضعیت دقیق پیکه و روبرتو یکشنبه مشخص خواهد شد

اما بر اساس ادعای امروز آ اس، پزشکانی که اولین بررسی‌ها را روی پیکه انجام دادند اعلام کرده اند بر خلاف انتظار بارسا مبنی بر دور بودن ۴ تا ۶ ماهه پیکه از میادین، او به احتمال زیاد تنها ۱ ماه دوری از فوتبال را تجربه خواهد کرد. آ اس می‌گوید این تشخیص درباره سرخی روبرتو دیگر بازیکنان مصدوم بارسا در بازی دیشب هم صادق است.

بیشتر بخوانید:

این چه گلی بود؟ انگشت اتهام کومان سمت تراشتگن

پای پیکه تا شد؛ رباط رفت؟ (عکس)

 

 

تگ ها


جرارد پیکه فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال