آ.اس: ژاوی در آستانه اخراج از السد

بخش عربی سایت آ.اس اسپانیا اعلام کرد که پس از حذف السد از لیگ قهرمانان آسیا، ژاوی در آستانه اخراج از این تیم قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، شکست السد مقابل النصر و حذف از لیگ قهرمانان آسیا به مذاق مدیران این تیم خوش نیامده و گزارش های غیررسمی از برخی منابع، حکایت از آن دارد که ممکن است ژاوی علی رغم کسب قهرمانی لیگ ستارگان با السد آن هم بدون شکست، از سمتش برکنار شود.


بخش عربی وب سایت آ.اس اسپانیا نوشته است که پس از باخت دو بر یک السد در برابر النصر که منجر به حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا شد، ژاوی هرناندز سرمربی این تیم در آستانه خداحافظی از این تیم قرار گرفته است.


آ.اس نوشته است که اگر چه السد تا روز پایانی صدرنشین جدول رده بندی بود و برای صعود تنها به کسب یک امتیاز نیاز داشت اما با شکست غیرمنتظره مقابل نماینده عربستان، در رده دوم قرار گرفت و از آنجایی که از میان ۵ تیمی که در گروه هایشان دوم می شوند تنها ۳ تیم به مرحله بعد راه می یابند، تیم ژاوی از صعود بازماند و از دور رقابت ها کنار رفت.


این روزنامه در ادامه آورده است که ژاوی به همراه بازیکنان السد نسبت به تصمیمات داور مسابقه بسیار معترض بودند و اعتقاد داشتند که یکی از عوامل حذف السد از دور رقابت ها، تصمیمات اشتباه تیم داوری بازی بوده است.


آ.اس در پایان نوشته است که این ناکامی یک علامت سوال بزرگ را در ذهن ایجاد می کند که چگونه السد با ژاوی در ۲۲ بازی لیگ قطر بدون شکست عنوان قهرمانی را کسب کرد اما در دو دیدار مقابل النصر که در لیگ عربستان در رده هفتم است، تن به شکست داده است و همین مسئله ممکن است منجر به برکناری ژاوی شود.

تگ ها


ژاوی AFC Champions League فوتبال