ائتلاف در انتخابات وزنه‌برداری؛ رضازاده و باقری علیه مرادی/ اختصاصی

دو کاندیدای ریاست فدراسیون وزنه‌برداری برای عبور از علی مرادی برنامه ویژه‌ای دارند....

دو کاندیدای ریاست فدراسیون وزنه‌برداری برای عبور از علی مرادی برنامه ویژه‌ای دارند.

فدراسیون وزنه‌برداری در آستانه یکی از مهمترین انتخابات خود قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مدال، با ورود دو نام به عرصه انتخابات فدراسیون وزنه برداری تنور رقابت داغ تر از هر زمان دیگری خواهد شد.

حسین رضازاده رییس سابق فدراسیون به اتفاق دوست نزدیکش و سرمربی اسبق تیم ملی یعنی کوروش باقری روز گذشته رسما برای ریاست فدراسیون وزنه برداری ثبت نام کردند؛ افرادی که جدی ترین مخالفان علی مرادی محسوب می شوند.

رضازاده که قبل از آمدن مرادی به دلیل فعالیت در شورای شهر از راس فدراسیون کنار رفته بود در تمام این سالها از رودررویی مستقیم با مرادی خودداری می کرد اما کوروش باقری گهاگاه انتقادات تندی را علیه رییس فدراسیون مطرح می کرد.

حالا این دو نفر برای ریاست ثبت نام کرده اند اما برنامه آنها این است که در مجمع کوروش به نفع حسین کنار برود و این اتفاق یعنی آماده شدن باقری برای سرمربیگری تیم ملی پس از ریاست احتمالی حسین رضازاده.

جالب آنکه روز گذشته مرادی از این دو نفر دعوت کرد تا دقایقی به دفترش بروند و این اتفاق نیز رخ داد اما هنوز از محتوای دیدار آنها خبری بیرون نیامده است.

برخی منابع معتقدند وزارت ورزش و جوانان دیگر به علی مرادی تمایلی ندارد اما باید دید آیا وزیر به حسین رضازاده چراغ سبزی نشان داده است یا خیر.

گذر زمان پاسخ همه این سوالات را خواهد داد.