ائتلاف شفر و استراماچونی علیه امیرحسین فتحی

وینفرد شفر سرمربی پیشین استقلال در خصوص اتفاقات رخ داده برای آنده‌آ استراماچونی سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان واکنش نشان داد...

به گزارش مدال، باشگاه استقلال دیشب (دوشنبه) اقدام به انتشار ۱۱ شرط استراماچونی برای بازگشت به ایران کرد. این اقدام باشگاه استقلال واکنش استراماچونی را به همراه داشت و او ضمن اشاره به تمام مشکلات مدیریتی استقلال که باعث ضربه زدن به تیمش شده بود، اطلاعات منتشر شده از سوی باشگاه را دروغ و جعلی عنوان کرد.
پس از این اتفاق، وینفرد شفر، سرمربی پیشین استقلال که در دوره مدیریت امیرحسین فتحی هم در این تیم حضور داشت، در واکنش به اظهارات استراماچونی گفت: من از اخبار باشگاه استقلال شگفت‌زده نمی‌شوم. هواداران استقلال به خوبی یادشان هست که پارسال مجبور بودیم با چه سختی‌هایی بجنگیم. بر خلاف مربیان دیگر من هیچ‌وقت پرحرف نبودم و نخواستم به شهرت و اعتبار باشگاه لطمه بزنم. در نتیجه من خارج از مشکلاتمان صحبت می‌کردم و به بسیاری از جزئیات وحشتناکی که وجود داشت اشاره نمی‌کردم. البته شاید من هم باید این کار را می‌کردم.
او افزود: من دوباره تکرار می‌کنم که با حمایت باشگاه و بدون زیرآب‌زنی اعضای باشگاه، ما باید قهرمان می‌شدیم. این موضوع خیلی دردناک است که رویای میلیون‌ها هوادار به خاطر آن افراد نابود شد.

بیشتر بخوانید:

بیانیه تند استراماچونی در جواب اظهارات فتح‌الله‌زاده

تگ ها


استقلال آندره آ استراماچونی حق فسخ استراماچونی وینفرد شفر امیر حسین فتحی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال