ابتدای انتقالم به بارسلونا ضعیف بودم

عثمان دمبله، ستاره فرانسوی بارسلونا در حال حاضر احساس خوبی از بازی کردن در این تیم دارد....

به گزارش "ورزش سه"، عثمان دمبله در حال سپری کردن بهترین روزهای خود از زمان انتقال از دورتموند به بارسلونا در تابستان سال ۲۰۱۷ در نوکمپ بوده و در این فصل تاکنون ۳۵ بازی در همه رقابت ها انجام داده است که در مسابقه ۹ گل به ثمر رسانده و چهار پاس گل نیز ارسال کرد است. حالا عثمان دمبله در مصاحبه با نشریه تله فوت از تغییراتی که در سال های اخیر تجربه کرده سخن گفته است.

عثمان دمبله گفت: "شرایط من از نظر فیزیکی تغییراتی زیادی داشته و حالا من حس بهتری برای حضور در میدان در ترکیب بارسلونا دارم. شرایط امسال بهتر من است و من در بارسلونا پیشرفت زیادی کردم. مواردی چون مربیان بدنسازی، روش تمرین و نحوه آماده سازی برای بازی ها و در کل همه چیز تغییر کرده است. در دوران ابتدایی حضورم در بارسلونا و بعد از انتقال به این تیم می خواستم با تمام توان خود کار کنم و به هم تیمی هایم در بارسلونا کمک بکنم، اما صادقانه باید اعتراف کنم که سال ۲۰۱۷ از نظر فیزیکی بسیار ضعیف بودم، اما حالا شرایط کاملا تغییر کرده است.

علیرغم اینکه در این سه سال و بعد از انتقال از دورتموند به بارسلونا با همه این مشکلات مصدومیت دست و پنجه نرم کردم، اما در حال حاضر دیگر احساس خوبی نسبت به خودم دارم. اینها همه تجربیات زندگی من در فوتبال هستند و به نظر من باید با لبخند با اتفاقات برخورد کرد."

تگ ها


عثمان دمبله بارسلونا