ابراز امیدواری پوچتینو به ماندن اریکسن در تاتنهام

سرمربی آرژانتینی امیدوار است تا اریکسن در تاتنهام بماند...

سرمربی آرژانتینی تاتنهام عنوان کرد که اریکسن بازیکن مهمی برای تیمش است و تاتنهام به شدت خواهان تمدید قرارداد با اوست.

به گزارش مدال، مائوریسیو پوچتینو امیدوار است که کریستین اریکسن هافبک دانمارکی تاتنهام، در تابستان باشگاه را ترک نکند و قرارداد جدیدی را با اسپرز به امضا برساند. تنها یک سال دیگر از قرارداد هافبک دانمارکی تاتنهام باقی مانده است و گمانه زنی های زیادی در خصوص پیوستن او به رئال مادرید وجود دارد. 

سرمربی آرژانتینی تاتنهام در فاصله هشت روز مانده به فینال لیگا قهرمانان اروپا در مقابل لیورپول، در گفت و گویی با El Chiringuito TV، در خصوص آینده هافبک خلاق تیمش صحبت کرد. او اظهار داشت:

"ما امیدواریم که او قراردادش را تمدید کند. این چیزی است که تاتنهام می خواهد. او بازیکن بسیار مهمی برای ماست و هنوز یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده است. خواهیم دید چه اتفاقی پیش خواهد آمد. 

چند ماه پیش گمانه زنی هایی در مورد حضور پوچتینو روی نیمکت رئال مادرید نیز وجود داشت، اما با بازگشت زیدان این قضیه فعلا منتفی شده است. با این حال، سرمربی آرژانتینی اسپرز در خصوص فصل سخت رئال مادرید، صحبت کرد. او اظهار داشت:

رئال مادرید بدون شک در چند سال اخیر بهترین تیم دنیا بوده است. شرایط یک تیم در تابستان، ممکن است باعث از بین رفتن تمرکز شود. با این حال، رئال مادرید تیمی با روحیه رقابتی است و هویتی که این باشگاه دارد، جهانیان را شگفت زده می کند."

تگ ها


مائوریتسیو پوچتینو نقل و انتقالات ال چیرینگیتو هافبک دانمارکی کریستین اریکسن تاتنهام لیگ برتر فوتبال