ابراز رضایت اسپالتی از تساوی اینتر برابر آتالانتا

اسپالتی می‌گوید اگر تیمش خوب بازی کند او راضی خواهد بود...

سرمربی اینتر، پس از تساوی مقابل آتالانتا، اعلام کرد که از نتیجه راضی است.

به گزارش مدال، با شکست شب گذشته میلان مقابل یوونتوس، اینتری ها فرصت داشتند با برتری برابر آتالانتا، فاصله شان با تیم های چهارم و پنجم را افزایش بدهند اما در نهایت به یک امتیاز رضایت دادند و این آتالانتا بود که با این یک امتیاز، جای میلان را در رتبه چهارم گرفت.

اسپالتی در پایان دیدار به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: "هر دو تیم بسیار مصمم بازی کردند و دیدن این تعداد حرکت جوانمردانه در زمین جالب بود.

ایوان پریشیچ شروع خیلی خوبی نداشت اما کم کم گرم شد و کاری که باید را انجام داد. گاهی اوقات در مالکیت توپ دچار مشکل می شویم و تصمیمات منطقی نمی گیریم. سادگی شاید کم اهمیت به نظر برسد اما چیزی است که برای ایجاد فضا به آن نیاز دارید."

این دیدار، اولین بازی مائورو ایکاردی در سن سیرو، بعد از غیبت دو ماهه بود و بهترین شانس گلزنی اینتر را در موقعیت تک به تک با دروازه بان حریف از دست داد اما اسپالتی ستاره آرژانتینی اش را مقصر از دست دادن پیروزی نمی داند.

"من در مورد مائورو خیلی صحبت کردم، مانند سایر بازیکنان؛ بنابراین می خواهم در مورد اینتر صحبت کنم. ایکاردی باید خوب کار کند، به عقب برگردد و با هافبک ها هماهنگ باشد؛ همانطور که امروز بارها این کار را انجام داد و برای تیم بدود؛ همان کاری که همه مهاجمان کامل انجام می دهند.

من بیشتر روی عملکرد تیم تمرکز دارم تا نتیجه. اگر تیم خوب بازی کند، خیالم آسوده است. تیم امروز خوب بازی کرد بنابراین من راضی هستم."

تگ ها


اینتر میلان آتالانتا سری آ فوتبال