ابراز ناراحتی لوو از باخت تیمش برابر اتریش

شاگردان لوو در مسیر آماده سازی خود برای جام جهانی، شب گذشته به مصاف اتریش رفتند که با نتیجه 2-1 شکست خوردند ......

شاگردان لوو در مسیر آماده سازی خود برای جام جهانی، شب گذشته به مصاف اتریش رفتند که با نتیجه 2-1 شکست خوردند. پس از قطعی شدن صعود آلمان به جام جهانی، آنها در هر 5 دیدار دوستانه خود موفق به کسب پیروزی نشده اند و حالا یواخیم لوو از این وضعیت ابراز ناراحتی کرد.
او گفت:" چند دقیقه پیش گفتم که ناراحتم. به خاطر شکست ناراحت نیستم، به خاطر باختن این بازی ناراحت نیستم، به خاطر نحوه باختن ناراحتم. این اشتباه خودمان بود زیرا پس از اینکه توانستیم از حریف پیش بیفتیم، کنترل بازی در دستمان بود ولی درست پیش از پایان نیمه اول و 15-20 دقیقه پس از نیمه اول، اصلا در بازی نبودیم.
به طرزی باورنکردنی توپ را از دست می‌دادیم و اشتباهات زیادی داشتیم. در تیم ما به این جور مسائل عادت نداریم. ما به اتریش اجازه دادیم به بازی برگردد. حتی پیش از گل مساوی که بزنند، موقعیت های خوبی داشتند. از این جهت بی توجه بودیم و در نیمه دوم نتوانستیم بازی را برگردانیم.  بازی مان را پیدا نکردیم، عملکرد ما نا امید کننده بود. اشتباهات زیادی داشتیم و انتقادات به حق بود."
لوو درباره بازگشت نویر گفت:" درباره نویر باید بگویم که او بازگشت رضایت بخشی داشت. پاهای او مشکلی ندارد و این مهم است. بازی دوم مهم تر خواهد بود و باید واکنش های سریع داشته باشد. نمی‌توان گفت او مدت زیادی بازی نکرده و برای همین است که از عملکرد مانوئل در بازی امروز کاملا خوشحالم."

تگ ها


جام جهانی 2018 آلمان فوتبال