ابراز پشیمانی مربی شهر خودرو

دیروز در بازی شهر خودرو – آلومینیوم اراک اتفاق عجیبی رخ داد. در حالی که آلومینیوم اراک در ضد حمله برای زدن گل برتری تلاش می کرد دستیار مهدی رحمتی توپ را به زمین شوت و موجب توقف بازی از سوی داور شد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، قربانعلی پور بلافاصله از سوی کمیته انضباطی تا اطلاع ثانوی از همراهی تیمش محروم شد. او در مقام دفاع از خود می گوید: واقعا از آن حرکت ناراحت و متاسف هستم. در آن لحظه همه به گمان خطای هند پنالتی و برخورد توپ به دست بازیکن حریف بلند شدیم اما داور دستور ادامه بازی داد. شاید با همین پیش زمینه ذهنی به گمان گم شدن پنالتی، بشدت ناراحت شدم و توپی که کنار زمین از قبل گذاشته شده بود را به داخل زمین شوت کردم.من اصلا هیچ نیتی برای وقفه در بازی نداشتم و تنها به دلیل عدم کنترل عصبانیتم آن توپ را شوت کردم و قصدی برای ایجاد حاشیه هم نداشتم و تصور نمی کردم این اتفاق بیفتد. 

دستیار مهدی رحمتی در پایان گفت: سالهاست در فوتبال حضور دارم و در تیم های مختلف بودم و همه مرا کامل می‌شناسند و می دانند که اصلا به دنبال بی اخلاقی نبوده و نیستم. همینجا هم می‌گویم که کار من اشتباه بود و از همه اهالی فوتبال عذرخواهی می کنم. امیدوارم کمیته انضباطی به تمام زوایای این حرکت من نگاه کرده و با توجه به سابقه من در لیگ‌برتر تصمیم بگیرد.

تگ ها


شهر خودرو