ابراهیموویچ: از اینتر بیشتر از این‌ها انتظار داشتم

ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان معتقد است که باخت تیمش در دربی دلامادونینا بیشتر حاصل کم‌کاری این تیم بوده تا بازی بهتر رقیب همشهری....

به گزارش مدال، با وجود گلزنی زلاتان ابراهیموویچ در نیمه اول دربی شهر میلان، روسونری مصاف با اینتر را با نتیجه 4 بر 2 باخت. ایبرا نه تنها گلزنی کرد، بلکه زمینه‌ساز گل اول میلان که توسط آنته ربیچ به ثمر رسیده هم بود. به لطف درخشش او میلان نیمه اول را 2 بر صفر برد هر چند در نیمه دوم ورق کاملاً به سود اینتر برگشت و این تیم 4 بار دروازه روسونری را باز کرد.

ابراهیموویچ پس از بازی به شبکه اسکای اسپورت گفت: توضیح اینکه چه اتفاقی افتاد که ما باختیم، سخت است. بین دو نیمه گفتیم که 15 دقیقه اول نیمه دوم خیلی حساس است اما در همان 15 دقیقه دو گل خوردیم. ما دست از بازی کشیدیم، اعتماد به نفس تیم از بین رفت، دیگر اینتر را تحت فشار قرار ندادیم و دیگر توپ را به خوبی بین خودمان رد و بدل نمی‌کردیم. از زمانی که اینتر گل تساوی را زد همه چیز از هم پاشید.

زلاتان ادامه داد: فکر می‌کنم اتفاقی که افتاد تا حد زیادی به کم‌تجربگی تیم ما برمی‌گردد، چون تیمی که 2 بر صفر جلو می‌افتد باید بداند که چطور بازی را کنترل کند نه اینکه فقط حواسش به این باشد که در پایان بازی برنده میدان را ترک کند. بازی عجیبی بود چون عملکردمان در نیمه اول تقریباً بی‌عیب و نقص بود. من از اینتر بیشتر از این‌ها انتظار داشتم. عملکرد آنها در نیمه اول اصلاً شبیه تیمی که لیاقت جایگاه دوم جدول را دارد نبود، البته آنها در نیمه دوم لیاقت‌شان را نشان دادند.

بیشتر بخوانید:

اینتر 4 میلان 2؛ آتش بازی یاران کونته در دربی

خلاصه بازی اینتر 4 میلان 2/ ویدیو

 

 

تگ ها


فوتبال جهان Zlatan Ibrahimović آث میلان اینتر میلان اینتر میلان-آث میلان سری آ فوتبال