ابراهیموویچ: همه رکوردهای سوئد به نام من است

زلاتان ابراهیموویچ با وجود خداحافظی از تیم ملی سوئد، پس از صعود این تیم بهجام جهانیاعلام کرداگر بخواهدبا تیم کشورش در جام جهانیحاضر شود، این اتفاق می افتد؛با این حال سرمربی سوئد بدون توجه به خواسته زلاتان، او را به ترکیب تیمشاضافه نکرد ......

زلاتان ابراهیموویچ با وجود خداحافظی از تیم ملی سوئد، پس از صعود این تیم به جام جهانی اعلام کرد اگر بخواهد با تیم کشورش در جام جهانی حاضر شود، این اتفاق می افتد؛ با این حال سرمربی سوئد بدون توجه به خواسته زلاتان، او را به ترکیب تیمش اضافه نکرد. زلاتان، عامل دعوت نشدنش به تیم ملی را رسانه های سوئد می داند.

به نقل از اسکای اسپورتس، زلاتان ابراهیموویچ گفت:

رسانه های سوئد گفتند که تیم ملی بدون من بهتر خواهد بود؛ این ذهنیت رسانه های سوئدی است. نام من، یک اسم نرمال در سوئد نیست؛ من حالات و رفتار سوئدی ها را ندارم اما با همه اینها، تمام رکوردهای تیم ملی سوئد به نام من است!

به نظرم بزرگترین جشن فوتبال، جام جهانی است. بهترین و بزرگترین بازیکنان جهان آنجا هستند اما زلاتان نیست. او باید در روسیه باشد اما نیست!

در دوران بازی ام، هرچه می خواستم برنده شدم. در بهترین تیم های کشورهای مختلف بازی کردم؛ آژاکس، یوونتوس، اینتر، بارسلونا، میلان، پاری سن ژرمن، منچستریونایتد و حالا ال. ای. گلکسی.

شما می دانید چطور در بهترین های جهانی بازی کنید و برنده باشید؟ زلاتان اینگونه بود. به من اعتماد کنید؛ می دانم چطور در بهترین تیم های جهان، برنده باشم. به بهترین شکل ممکن از پس از این کار برآمدم.

تگ ها


اخبار روز Zlatan Ibrahimović سوئد فوتبال