ابراهیموویچ .... کینگ کنگ

ستاره سوئدی تیم فوتبال منچستریونایتد با وجود چند ماه دور بودن از سطح اول فوتبال دنیا و شایعاتی که درباره آینده اش شکل گرفته، اعتماد به نفسش را از دست نداده است ......

ستاره سوئدی تیم فوتبال منچستریونایتد با وجود چند ماه دور بودن از سطح اول فوتبال دنیا و شایعاتی که درباره آینده اش شکل گرفته، اعتماد به نفسش را از دست نداده است.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم، علاوه بر قابلیت های فنی، قدرت بدنی و شم بالای گلزنی، زلاتان ابراهیموویچ یک خصلت دیگر هم دارد که زبانزد خاص و عام بوده و بارها هم با کارها و حرف هایش آن را ثابت کرده است؛ اعتماد به نفس بالا.

ابراهیموویچ در جدیدترین حرکتی که اوج خودباوری اش را نشان می دهد و ثابت می کند که پارگی رابط صلیبی اش باعث افت آمادگی جسمانی او نشده، عکسی در صفحه اینستاگرامش گذاشته که در آن خودش را با کینگ کنگ مقایسه کرده است.

او در این عکس که عنوان آن «king and Kong» (پادشاه و کنگ) است، قدرت بدنی خودش را با کینگ کنگ مقایسه کرده است، البته آمادگی جسمانی ابراهیموویچ هنوز در حدی نیست که به او اجازه بازگشت به میادین را بدهد. گزارش ها حاکی از آن است که او تا ماه ژانویه باید صبر کند تا دوباره به زمین فوتبال برگردد.

تگ ها


اخبار روز Zlatan Ibrahimović فوتبال