ابراهیمی امروز با الاهلی فسخ می کند

امید ابراهیمی بعد از این که در فهرست مازاد سرمربی اسپانیایی قرار گرفت امروز نشستی سرنوشت ساز با سران باشگاه الاهلی برگزار خواهد کرد....

ابراهیمی امروز با الاهلی فسخ می کند

به گزارش مدال،امید ابراهیمی در روزهای پایانی اردوی پیش فصل باشگاه الاهلی از برنامه های تاکتیکی باررا سرمربی جوان اسپانیایی خارج شد تا مدافعی استرالیایی جانشین ملی پوش ایرانی در فهرست بازیکنان خارجی این فصل الاهلی در لیگ ستارگان شود.


در شرایطی که هفته گذشته توافقات شفاهی میان این بازیکن و باشگاه الاهلی برای فسخ قرارداد و جدایی به دست آمد عصر امروز در دوحه نشستی سرنوشت ساز میان ابراهیمی و مدیربرنامه هایش با مدیران قطری برگزار می شود تا طرفین با رسیدن به جمع بندی نهایی به صورت رسمی فسخ قرارداد کنند تا ابراهیمی به عنوان بازیکن آزاد برای آینده خود تصمیم بگیرد.


ابراهیمی که علاوه بر یکی دو پیشنهاد از داخل قطر با چند مشتری دست به نقد داخلی هم مواجه است در مذاکرات اولیه با آنها وعده تصمیم گیری نهایی تا روز سه شنبه(فردا) را داده از همین رو به نظر می رسد نشست امروز او با باشگاه الاهلی نقشی تعیین کننده برای آینده او داشته باشد. از سپاهان، شهر خودرو و تراکتورسازی به عنوان اصلی ترین مشتریان ابراهیمی نام برده می شود ضمن این که استقلال هم نیم نگاهی به بازگرداندن فرمانده سابق میانه میدان خود دارد.

اخبارمرتبط:

آخرین پیام امید ابراهیمی به باشگاه سپاهان

تگ ها


امید ابراهیمی رضایت نامه امید ابراهیمی امید ابراهیمی Stars League فوتبال