ادعای جالب ابراهیمی: بنزما هم نمی‌تواند در پرسپولیس گلزنی کند

ناصر ابراهیمی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تهران از وضعیت و کیفیت مهاجمان این تیم پس از بازی با سپاهان انتقاد کرد....

ناصر ابراهیمی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تهران از وضعیت و کیفیت مهاجمان این تیم پس از بازی با سپاهان انتقاد کرد.

به گزارش مدال، ناصر ابراهیمی اظهار داشت: روش بازی پرسپولیس مشخص نیست و بازیکنان پرسپولیس در زمین مسابقه شرح وظایف خود را به خوبی انجام نمی‌دهند.

وی افزود: در روزی که پرسپولیس استقلال را در شهرآورد  شکست داد نیز نتوانست نمایش خوبی را به اجرا بگذارد و با تیم خوب فصل گذشته فاصله زیادی داشت.

مربی اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: خیلی ها از «علی علیپور» انتقاد می‌کنند که چرا گل نمی‌زند اما نظر من این است در پرسپولیس فعلی اگر «کریم بنزما» نیز حضور داشته باشد نمی‌تواند گلزنی کند.

ابراهیمی تصریح کرد: خط هافبک پرسپولیس فاقد بازیکنی طراح و خلاق است که به خوبی مهاجمان را تغذیه کند و با پاس‌های عمقی‌اش آن‌ها را در مسیر گلزنی قرار دهد.

وی تاکید کرد: اگر پرسپولیس در ادامه فصل چنین روندی را ادامه دهد کار سختی برای حضور در جمع مدعیان قهرمانی خواهد داشت و نمی‌تواند برای چهارمین بار پیاپی قهرمان ایران شود.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: امیر قلعه نویی در نیمه دوم بازی پرسپولیس و سپاهان نشان داد به خوبی پرسپولیس را آنالیز کرده و توصیه‌های لازم را به بازیکنانش داشته تا از اشتباهات بازیکنان پرسپولیس به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:

انتقاد تند یک پرسپولیسی از خرید خارجی کالدرون

تگ ها


ناصر ابراهیمی ناصر ابراهیمی پرسپولیس پرسپولیس سپاهان فوتبال