ابراهیمی: بهتر از چهارسال قبل هستیم

هافبک تیم ملی ایران می‌گوید تیم ملی نسبت به چهار سال قبل و دیدار برابر عراق بهتر شده و به دنبال نتیجه خوبی مقابل این تیم است....

 

 

به گزارش مدال، امید ابراهیمی بعد از پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی ایران مقابل ویتنام اظهار کرد: بازی خوبی بود. توانستیم این بازی را هم مثل بازی قبل ببریم و صعود کنیم. آماده بازی سوم مقابل عراق می‌شویم که نتیجه خوبی بگیریم و به عنوان صدرنشین صعود کنیم.

وی با اشاره به سخت‌کوشی و دوندگی ویتنام در این دیدار گفت: ما از قبل هم می‌دانستیم که از تیم‌های سخت کوش است و بازیکنانش دوندگی زیادی دارند. از قبل می‌دانستیم کار راحتی نداریم. باید بازی را می‌بردیم. بد هم بازی نکردیم و دنبال سه امتیاز بازی بودیم و حالا آماده بازی بعد می‌شویم.

هافبک تیم ملی درباره دیدار برابر عراق در پایان دور گروهی، گفت: بازی با عراق سخت است چون تیم خوبی است. دوره قبل با بدشانسی از مسابقات کنار رفتیم اما الان فرق می‌کند. تیم‌مان هم خوب است. با آنالیزهایی که صورت می‌گیرد، بازی خوبی انجام می‌دهیم و به عنوان صدرنشین صعود می‌کنیم.

ابراهیمی درباره این که هر بازیکنی آرزو دارد قهرمانی در این مسابقات را به دست بیاورد، تاکید کرد: یکی از چیزهایی که در تاریخ و در ذهن همه می‌ماند، قهرمانی در جام ملت‌های آسیاست. در جام جهانی بازی کردم و دوست دارم در جام ملت‌ها نتیجه خوبی بگیرم. موفقیت در این مسابقات برای مردم مهم است و هر فوتبالیستی دوست دارد موفقیت در این رقابت‌ها را در کارنامه داشته باشد.

تگ ها


امید ابراهیمی ایران فوتبال