ابراهیمی: به خاطر کمک به وزنه‌برداران مربی گری را پذیرفتم

مربی تیم ملی وزنه برداری گفت: این مسئولیت را قبول کردم چرا که بحث ملی بود و حیف بود که به خاطر اختلاف نظرهایی که وجود داشت، ملی پوشان آسیب ببینند ......

مربی تیم ملی وزنه برداری گفت: این مسئولیت را قبول کردم چرا که بحث ملی بود و حیف بود که به خاطر اختلاف نظرهایی که وجود داشت، ملی پوشان آسیب ببینند.

اصغر ابراهیمی در گفت وگو با ایسنا درباره قبول سمت مربی گری تیم ملی وزنه برداری بیان کرد: من این سمت را پذیرفتم چرا که بحث ملی بود. تمام وزنه برداران زحمت کشیده بودند و حیف بود که به خاطر اختلاف نظرهایی که وجود داشت به آن ها آسیب برسد. تمام تلاشم این است که به نحو احسن این مسئولیت را پیش ببرم و ملی پوشان نتیجه خوبی بگیرند.

او در پاسخ به این پرسش که با توجه به از دست رفتن زمان زیادی برای آماده کردن تیم، با قبول این سمت ریسک نکرده است، تصریح کرد: یکی از دوستانم هم این موضوع را به من گفت ولی واقعیت این است که به ریسک داشتن یا نداشتن این مسئولیت فکر نکردم. موضوع اصلی این است که وزنه برداران اکنون نیاز به کمک دارند و نیاز دارند که مربی، سرمربی و گروهی آن ها را حمایت کنند و به آن ها تمرین دهند تا برای مسابقه ها آماده شوند. با توجه به تصمیمی که فدراسیون گرفت و نظر مثبتی که بیرانوند نسبت به من داشت، این مسئولیت را قبول کردم.

ابراهیمی با اشاره به از دست رفتن زمان گفت: تا بازی های داخل سالن آسیا حداقل دو ماه فرصت داریم و اگر هم حضورمان برای مسابقه های جهانی مورد موافقت قرار بگیرد هم زمان کمی داریم. البته خدا را شکر عده ای از وزنه برداران باتجربه هستند و بدن های خود را می شناسند و بیشتر نیاز دارند که در مسابقه به خوبی کوچ شوند. جوان ترها هم سعی می کنیم خیلی زود با آن ها هماهنگ شویم. البته اردوی تیم ملی که آغاز شود، به صورت کامل نقاط ضعف و قوت وزنه برداران را می شناسیم و سعی می کنیم که تیم را به خوبی برای بازی های داخل سالن آماده کنیم.

او در مورد نبود نام سعید علی حسینی در بین دعوت شدگان به اردوی تیم ملی وزنه برداری گفت: این لیست اولیه بود و با توجه به شرایط زمانی، ما باید هرچه زودتر کار را با تعدادی از نفرات شروع می کردیم. مطمئنا در ادامه کار اگر نیاز به تغییرات باشد، نفرات را کم و زیاد می کنیم.

تگ ها


اخبار روز وزنه‌برداری