ابراهیمی: نتایج خوب پارس جنوبی هم شروع می‌شود

محمد ابراهیمی، مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی اعتقاد دارد، نتایج خوب این تیم به زودی آغاز خواهد شد....

به گزارش مدال،محمد ابراهیمی با اشاره به دیدار تیمش برابر گل‌گهر که با تساوی یک - یک به پایان رسید، گفت: در مجموع بازی خوبی را شاهد بودیم. گل‌گهر در زمین خودش دنبال برد بود و حتی به گل اول هم رسید، ولی ما بعد از این گل جریان بازی را در دست گرفتیم و موقعیت‌های بسیار خوبی را هم از دست دادیم. باز هم خدا را شکر که گل تساوی را زدیم، ولی من معتقدم که تساوی در این بازی نتیجه عادلانه‌ای نبود و ما باید برنده از زمین بیرون می‌آمدیم، چون موقعیت‌های خوبی را از دست دادیم.

ابراهیمی در ارتباط با اینکه نتایج مساوی تیم‌های تحت هدایت فراز کمالوند زیاد است، تصریح کرد: نمی‌دانم در مورد این موضوع که مطرح کردید چه باید بگویم. من چند سال با ایشان کار کردم و باید بگویم که کمالوند روی فوتبال تهاجمی و تاکتیک تیمی اصرار دارد و البته مثل همه‌ی مربیان روی دفاع تیمی هم کار می‌کند. ما در بیرون یا بازی‌های خانگی دنبال برد هستیم و شاید این از بدشانسی کمالوند است که در بعضی از بازی‌ها تیمش مساوی می‌کند.

مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی جم در واکنش به اعتراض شدید وینکو بگوویچ به پنالتی گرفته شده برای تیم میهمان تصریح کرد: وینگو مربی خوش برخوردی است و برای اولین بار بود که در این بازی با این مربی ارتباط گرفتم. البته اعتراض بگوویچ به من مربوط نمی‌شود و مسئولان باشگاه ما یا کادر فنی می‌توانند در این مورد صحبت کنند.

ابراهیمی در پایان تأکید کرد: پارس جنوبی نسبت به فصل گذشته با تغییرات زیادی مواجه شده است و تیم ما نیاز به زمان دارد. مطمئن باشید که نتایج خوب پارس جنوبی هم شروع خواهد شد.

بیشتربخوانید:

کمالوند: فدراسیون بگوید کارت برای کدام تیم صادر نکرده است!

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران محمد ابراهیمی پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال