ابراهیمی: نیم نگاهی به سهمیه آسیا خواهیم داشت

کاپیتان گل گهر سیرجان با اشاره به برتری تیمش مقابل ماشین سازی در روز غیبت چند مهره اصلی تیم، مدعی شد که هدف آنها سهمیه آسیا نیست اما برای آن تلاش خواهند کرد....

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا ابراهیمی درباره برد تیمش مقابل ماشین سازی گفت: قبل از هر چیز سال نو را به همه مردم عزیز کشورم و خصوصا سیرجانی ها تبریک می گویم. ما شرایط سختی برای این بازی داشتیم. ما شش بازیکن مصدوم داشتیم و خودم هم تا قبل از بازی وضعیتم برای حضور در آن نامشخص بود. ولی با توجه به اینکه دست سرمربی بسته بود، باید در روزهای سخت که دست سرمربی بسته است به داد تیم و مردم شهرم برسیم. با این حال خدا را شکر که با یک برد شیرین سال ۱۴۰۰ را استارت زدیم.

وی درباره عملکردش در این بازی گفت: من در این ۶-۵ سالی که اینجا بودم، نه اینجا که هر جا بودم برای پیراهنی که بر تن داشتم هر چه داشته باشم می گذارم و به مصدومیت و شرایط سخت فکر نمی کنم. 

کاپیتان گل گهر درباره شانس این تیم برای دستیابی به سهمیه نیز گفت: ابتدای فصل هم گفته بودم و کادرفنی ما هم گفته بود که ما در سال دوم حضورمان در لیگ به دنبال سهمیه آسیا نیستیم.  در ابتدای فصل با توجه به عملکردی که داشتیم این سطح توقع بالا رفت. این مساله باعث شد تا تیم به هفتم جدول برسد و ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد و نیم نگاهی به سهمیه خواهیم داشت.

تگ ها


گل گهرسیرجان سید علیرضا ابراهیمی