ابراهیمی: هفته بعد در اصفهان جشن می گیریم

در شبی که گل گهر توانست در یک بازی پرگل و تماشایی قهرمان را متوقف کند علیرضا ابراهیمی ستاره این تیم بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، علیرضا ابراهیمی مدافع وسط و کاپیتان تیم گل گهر اما نقش اول این امتیاز برای تیمش بود. او در نیمه اول یک گل و در آخرین دقایق بازی گل دیگری زد تا گل گهر بتواند یک امتیاز با ارزش را در فاصله یک هفته مانده به پایان رقابت ها بگیرد و تا حتی با یک مساوی در آخرین بازی حضورش قطعی شود. علیرضا ابراهیمی کاپیتان ۳۰ ساله و کرمانی گل گهر بعد از بازی درخشانش برابر پرسپولیس گفت:" خداراشکر که یک امتیاز را گرفتیم. می دانستیم یک بازی سخت و سنگین مقابل تیم قهرمان داریم. این یک امتیاز هم برای ما خیلی بود هرچند ما می توانستیم برنده این بازی بسیار پرهیجان  و سخت هم باشیم."


او که در بازی رفت هم مقابل پرسپولیس گلزنی کرده بود درباره انگیزه هایش مقابل این تیم گفت:" هر بازیکنی مقابل استقلال و پرسپولیس انگیزه زیادی برای بازی کردن دارد و من هم از این قائده مستثنی نیستم. برابر پرسپولیس در این دوبازی انگیزه داشتم و خداراشکر می کنم که کمک کرد برای تیمم گل بزنم." او که با این گل ها تعداد گل هایش در این فصل را به عدد ۶ رساند افزود:" خیلی خوشحالم و از خدای متشکرم که به من عزت داد."


 ابراهیمی در این رابطه که گل گهر بعد از شروع مجدد مسابقات پس از تعطیلی طولانی به خاطر شیوع ویروس کرونا ابتدا نتایج بدی می گرفت اما در ۵ بازی آخر ۳ برد و ۲ تساوی کسب کرده است گفت:" ما تا چند هفته پیش در مرز سقوط بودیم و همه از ما ناامید شده بودند. اما با آمدن آقای سرآسیایی تیم جان گرفت و خیلی به آقا مجید کمک کرد و فکر می کنم خدا به دل مردم سیرجان نگاه کرد که توانستیم این نتایج را بگیریم."


کاپیتان گل گهر که فصل موفقی داشته و یکی از بهترین مدافع لیگ نوزدهم بوده است در رابطه با اینکه چقدر امیدوار است این روند او را به آرزوهای بزرگتر مثل تیم های باشگاهی مطرح تر یا تیم ملی برساند گفت:" آرزوی هر بازیکنی است که در تیم های بزرگ و تیم ملی بازی کند. من برای رسیدن به این هدف ها زحمت کشیده و هر روز تلاش می کنم و مطمئن هستم بالاخره به آن ها می رسم."


ابراهیمی همچنین در ارتباط با اینکه آیا باید گل گهر را در لیگ برتر ماندنی بدانیم گفت:" هنوز زود است این حرف را بزنیم. انشالله هفته آخر جشن ماندن در لیگ برتر را در اصفهان می گیریم."


او در پایان در مورد برنامه های فصل آینده اش هم گفت:" برای فصل بعد هنوز فکری نکرده ام و تمام تمرکزم روی ماندن گل گهر است اما انشالله بعد از بازی با ذوب آهن تصمیم گیری می کنم."

بیشتر ببینید:

کارشناسی داوری بازی گل گهر - پرسپولیس

دلایل تساوی پرسپولیس قبل از دربی از زبان حلالی/ ویدیو

 

 

تگ ها


گل گهرسیرجان فوتبال ایران سید علیرضا ابراهیمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال