ابراهیمی: هیچکدام از بازیکنان گل گهر کرونا ندارند

تیم فوتبال گل گهر که تصمیم داشت از پانزدهم اردیبهشت تمریناتش را آغاز کند تنها به برگزاری یک تست پزشکی و غربالگری اکتفا کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گل گهری ها روز سه شنبه در زمین کمپ الیاف جمع شدند و بازیکنان و کادرفنی تست های مربوط به کرونا را انجام دادند. آن ها وقتی فهمیدند که تاریخ برگزاری مسابقه مشخص نیست نیز به خانه هایشان رفتند. علیرضا ابراهیمی کاپیتان تیم گل گهر در این رابطه گفت:" ما آزمایش های کرونا و قند خون و ... مسایلی از این دست را انجام دادیم. خوشبختانه هیچکدام از بازیکنان گل گهر کرونا ندارند و تست همه منفی بوده است."


او درباره اینکه گفته می شود برخی تیم ها تمریناتشان را شروع کرده اند گفت:" من فکر می کنم اگر تیمی هم این کار را بخواهد بکند نهایتا یکی دو روز بتواند چون شرایط طوری است که رسانه ها و مسئولان خیلی زود متوجه می شوند. ما خودمان برای تست رفتیم و لباس تمرین هم پوشیده بودیم اما وقتی دیدیدم اجازه نداریم بدون تمرین رفتیم."


کاپیتان تیم گل گهر در ادامه گفت:" من فکر می کنم تمام بازیکنان تمرین اختصاصی می کنند چون هیچ ورزشکار حرفه ای نمی تواند بیشتر از سه روز تمرین نکند." او افزود:" به شخصه خیلی دوست دارم بازی ها شروع شود."

بیشتر بخوانید:

الگوبرداری بهداشتی لیگ ایران از بوندسلیگا

دین محمدی: برای برگزاری لیگ دیر شده است

تگ ها


ویروس کرونا گل گهرسیرجان فوتبال ایران سید علیرضا ابراهیمی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال