ابراهیمی: ویلموتس و پورعلی گنجی مرا تشویق کردند به یوپن بروم

هافبک ملی پوش کشورمان و عضو جدید باشگاه یوپن اعلام کرد که سرمربی تیم ملی ایران او را تشویق کرد که به این تیم برود....

هافبک ملی پوش کشورمان و عضو جدید باشگاه یوپن اعلام کرد که سرمربی تیم ملی ایران او را تشویق کرد که به این تیم برود.

بٰه گزارش مدال،‌ امید ابراهیمی، هافبک ملی پوش کشورمان و عضو جدید باشگاه یوپن بلژیک در نشست خبری معارفه اش گفت: من آماده بازی روز یکشنبه(دربی استاندارد لژ) هستم. چه در این بازی فرصت بازی پیدا کنم یا نه من خودم را آماده کردم تا مسیر فوتبالی جدیدم را به همراه یوپن آغاز کنم. یوپن تیم خوبی است و بازیکنان و مربی خوبی دارد. امیدوارم بتوانم به تیم کمک کنم و فصل موفقی را پیش رو داشته باشیم.

ابراهیمی در تاثیر مرتضی پورعلی گنجی، بازیکن سابق یوپن و مارک ویلموتس بلژیکی سرمربی تیم ملی ایران به انتقالش به این تیم گفت: هر دو آنها به من گفتند که باشگاه یوپن محیط خوبی برای من خواهد بود. بازی در لیگ برتر بلژیک تصمیم خوبی بود. من سال گذشته در قطر بازی کردم اما لیگ بلژیک سطحش بالاتر است و بازیکنان خوبی در این لیگ حضور دارند به همین خاطر من از اینکه توانستم به اینجا بیایم خوشحال هستم. من تا الان در پست 6 بازی کردم اما می توانم در پست 8 نیز بازی کنم. باید ببنیم که سرمربی من را در چه پستی قرار می دهد.

ابراهیمی ماه گذشته از الاهلی به صورت قرصی به مدت یک فصل راهی یوپن شده بود ولی در ایام فیفا دی به همراه تیم ملی بود و هنوز فرصت بازی برای تیم جدیدش را پیدا نکرده است. شماره پیراهن هافبک سابق استقلال نیز در یوین 16 خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

باشگاه یوپن رسما جذب ابراهیمی را تایید کرد

واکنش مدیرعامل باشگاه یوپن به جذب امید ابراهیمی

 

 

تگ ها


امید ابراهیمی یوپن بلژیک لیگ بلژیک مرتضی پورعلی گنجی مارک ویلموتس فوتبال