ابراهیمی و گلزنی در دومین دیدار متوالی

وینگر شمالی تیم فوتبال نفت تک گل تیمش را در دیدار برابر ذوب‌آهن به ثمر رساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روز اول مسابقات هفته بیست و هفتم تیم نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه فولادشهر مقابل ذوب‌آهن به تساوی یک بر یک رسید، تک امتیازی که چندان اهمیتی برای نفتی‌ها ندارد و ذوبی‌ها البته به دنبال سه امتیاز بودند تا به جایگاه امن بروند که در نهایت به آن منجر نشد و سهم هر تیم تنها یک امتیاز بود.

 حسین ابراهیمی وینگر تیم نفت مسجدسلیمان عملکرد درخشانی در زمان حضورش در دیدار داشت و توانست با یک بیرون پای زیبا دروازه مهدی‌خلیل را باز کند، گلی که البته تنها یک امتیاز برای شاگردان تارتار به ارمغان آورد. او البته در دقیقه ۴۵ از زمین مسابقه بیرون رفت و جای خود را به هافبک دیگر نفتی‌ها داد.

هافبک شمالی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان که با حضور تارتار به این تیم اضافه شد، یک فصل خوب فوتبالی را در این تیم داشته و بهترین نتایج تاریخ این تیم به دست آمده. ابراهیمی در دیدار رفت مقابل پرسپولیس نیز پاس گل سه امتیازی تیمش را داد و آن بازی با برد تیم تارتار همراه شد، در دیدار هفته قبل پنالتی گرفت و گل زد تا درخشش در برابر سرخ‌پوشان پایتخت تکراری شود، او در دیدار رفت مقابل استقلال نیز پس گل داد تا برابر سرخابی‌ها درخشش خود را تکمیل کند. او با گلی که برابر ذوب‌آهن زد تعداد گل‌های خود را در این فصل فوتبالی به عدد ۳ رساند و تاکنون ۳ پاس گل داده و یک پنالتی نیز کسب کرده است.

بیشتر بخوانید:
نفت آبادان 1 شهرخودرو 1؛ فرار طلایی‌پوشان از شکست خانگی
سایپا 1 ماشین‌سازی 0؛ خروج موقت تیم نارنجی از وضعیت قرمز
ذوب‌آهن 1 نفت مسجدسلیمان 1؛ توقف یاران لوکا در خانه 

تگ ها


حسین ابراهیمی نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران Hossein Ebrahimi Lakmehsari نفت مسجد سلیمان ذوب آهن ذوب آهن-نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال