ابراهیمی: پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی ایتالیایی بود

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس برای اینکه بتواند در آسیا مدعی باشد باید سرویس‌هایی که در اختیار برانکو و کی‌روش بود، برای یحیی هم وجود داشته باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی ادامه داد: پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی در چهار خط خوب کار کرد، هرچند این تیم دچار تغییراتی هم شده بود. سبک دیروز پرسپولیس با به میدان رفتن سه دفاع وسط سبک ایتالیایی بود. دیروز از سمت راست و چپ نفوذ بیشتر بود و تیم توانست نتیجه خوبی بگیرد.

مربی پیشین پرسپولیس درباره اینکه این تیم به قهرمانی یک گام دیگر نزدیک شده است، تأکید کرد: تیمی که تقریباً قهرمانی‌اش مسجل شده است، تا حدی راحت بازی می‌کند و در بازی‌ها خودش را به درد سر نمی‌اندازد. ماشین‌سازی در بازی دیروز خوب ظاهر شد و تمام خطوط را بسته بود. تیم محمدرضا مهاجری در دفاع هم پرتعداد بودند تا در نهایت پرسپولیس توانست روی برنامه پنالتی بگیرد و به گل برسد.

ابراهیمی با بیان اینکه «پرسپولیس با یک برد دیگر قهرمانی را جشن می‌گیرد»، درباره اینکه آیا این تیم می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا هم مدعی باشد، گفت: باشگاه‌داری با تیم‌داری خیلی فرق می‌کند. تیم‌داری در محلات و زمین خاکی هم انجام می‌شد، اما پرسپولیس نیاز به باشگاه‌داری حرفه‌ای دارد. 

وی راجع به گلایه‌های گل‌محمدی و اینکه او تهدید به استعفا کرده است، اشاره کرد: با مشکلاتی که وجود داشته و دارد، هر مربی ممکن است خسته شود. وقتی مربی می‌بیند خواسته‌های او برآورده نمی‌شود، ناچار است جدا شود. این کار را کالدرون هم انجام داد و تیم را ترک کرد. البته فضای کار برای مربی داخلی بدتر است و معمولاً تیم‌ها امکانات و سرویس‌های بیشتری را به مربی خارجی می‌دهند. پرسپولیس برای برانکو و تیم ملی برای کی‌روش این سرویس‌ها را ایجاد کرده بود و الان هم اگر پرسپولیس قصد دارد حداقل به نیمه نهایی آسیا راه پیدا کند باید این شرایط برای یحیی هم وجود داشته باشد. 

بیشتر بخوانید:

حسن آذرنیا: پنالتی پرسپولیس درست نبود

مطهری: سیدجلال ستون است ،جوانها قدر بدانند

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران ناصر ابراهیمی فوتبال ایران پرسپولیس ماشین سازی ماشین سازی-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال