ابراهیمی، گلزن‌ترین مدافع لیگ ۱۹

بازیکن با تجربه گل‌گهر سیرجان عنوان بهترین مدافع گلزن فصل ۹۹-۹۸ را به نام خود ثبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های لیگ نوزدهم در حالی شب گذشته به پایان رسید که شیخ دیاباته با دو گلی که در دیدار مقابل شاهین شهرداری بوشهر به ثمر رساند، با به ثمر رساندن ۱۵ گل در صدر جدول گلزنان قرار گرفت ولی در بین مدافعان لیگ برتری، سید علیرضا ابراهیمی عملکرد بهتری نسبت به سایرین داشت.

ابراهیمی که در بازی‌های بزرگ گل‌گهر مقابل سرخابی‌های پایتخت درخشیده و گلزنی کرده بود، در پایان فصل ۹۹-۹۸ با به ثمر رساندن ۶ گل، بالاتر از رضا اسدی، محمد دانشگر، ایوب والی و گئورگی گولسیانی قرار گرفت و بهترین مدافع گلزن لیگ نوزدهم شد.

مدافع میانی گل‌گهر علاوه بر در کنار بازی موثر در فاز دفاعی و تاثیرگذاری در بقای تیمش در لیگ برتر، در دو دیدار رفت و برگشت مقابل پرسپولیس ۳ بار و سه مسابقه با استقلال، ماشین‌سازی و نساجی مازندران موفق به گلزنی شد تا در پایان فصل آمار گل بهتری نسبت به سایر مدافعان داشته باشد.

پس از ابراهیمی ۶ گله، رضا اسدی، مدافع- هافبک تراکتور ۵ گل در لیگ نوزدهم به ثمر رساند و ایوب والی، گئورگی گولسیانی و محمد دانشگر ۴ گل در این فصل برای تیم‌های خود زدند که البته والی و گولسیانی در اواسط فصل مصدوم شدند.

تگ ها


گل گهرسیرجان سید علیرضا ابراهیمی