ابراهیم‌زاده: امیدوارم پرسپولیس جشن قهرمانی بگیرد، ما ببریم

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن می گوید این تیم مربیان زیادی در طول فصل تغییر داده و هر کدام از این مربیان برای پیاده کردن روش خودشان به زمان نیاز دارند....

به گزارش "ورزش سه"، ذوب آهن در شرایطی مقابل نفت مسجد سلیمان به تساوی یک بر یک دست یافت که مسعود ابراهیم زاده زننده گل تساوی برای این تیم بود ولی اعتراض به عملکرد داوری بار دیگر بخشی از این مسابقه بود.


گلزن سبزپوشان اصفهانی در گفتگو با "ورزش سه" در رابطه با این بازی اینطور حرف هایش را آغاز کرد و گفت:« بازی خوبی بود و شروع خوبی داشتیم. برای برد بازی کردیم ولی باز هم اشتباهاتی از سوی داور مسابقه رخ داد که در نتیجه بازی تاثیرگذار بود و اشتباهات واضحی بودند.» 


او سپس ادامه داد: « انگار عادت کردیم. باید حتما یک اخراجی در هر بازی بدهیم یا گلمان را قبول نکنند. یا یک گل آفساید بخوریم.»


مدافع چپ ذوب آهن با اشاره به روند بازی اضافه کرد:« بازی را خوب شروع کردیم ولی عقب افتادیم. بعد از آن توانستیم به بازی برگردیم و گل مساوی را بزنیم. موقعیت های خوبی بعد از این گل ایجاد کردیم ولی نتوانستیم به برد برسیم. ما زورمان را می زنیم ولی برخی چیزها را نمی توانیم تغییر دهیم.» 


از ابرهیم زاده در رابطه با شرایط ذوب آهن در فاصله سه هفته مانده تا پایان بازی ها پرسیدم. او در واکنش به این سوال اینطور پاسخ داد:« ما باید تمام بازی ها را ببریم. کاری به بقیه تیم‌ها نداریم. امیدوارم از سه بازی باقی مانده امتیازات خوبی بگیریم. ذوب شخصیت بالایی دارد و همه متاسفیم که اینجای جدول هستیم.» 


او در مورد گلزنی خود و اینکه به کسب یک تساوی منجر شد، اضافه کرد:« مهم نیست اصلا. ۱۰ گل هم بزنی ولی تیمت ببازد، اهمیتی ندارد. تیم اگر نبازد خوب است. هفته بیست و هفتم است. ما الان بیست و هفت هفته اگر مساوی کرده بودیم هم یک امتیاز در حال حاضر بیشتر داشتیم.» 


از ابراهیم زاده در رابطه با دیدار برابر پرسپولیس که مصادف با جشن قهرمانی این تیم است و آنها با تمام وجودشان برای برگزاری این بازی به زمین خواهند رفت، پرسیدیم. او با تایید این مطلب اینطور واکنش نشان داد:« درست است؛ با تمام وجود می آیند که جشن قهرمانی را با برد برپا کنند. حالا اگر تماشاگر داشت، حساسیت بیشتری داشت و فشار روی ما بیشتر می شد. همینکه تماشاگران نیستند به نفع ما است. امیدوارم بازی خوبی باشد. هم اینکه جشن قهرمانی آنها خراب نشود و ما هم ببریم.»


مدافع ذوب آهن در پاسخ به این سوال که چطور می شود، جشن قهرمانی آنها با باخت مقابل ذوب آهن خراب نشود، گفت:« خب به هر حال جشن قهرمانی برگزار می شود، با هر نتیجه ای که به دست بیاید. با برد باشد که صد در صد بهتر است واگر ببازند هم خیلی زود همه چیز فراموششان می شود و بیشتر جشن قهرمانی به یادشان می ماند.»

 
او سپس در رابطه با اینکه آیا ذوب آهن در مسابقات لیگ برتر باقی خواهد ماند، اضافه کرد:« ما همه تلاشمان را می کنیم. ما واقعا از داوری ضربه خوردیم. بازی با ماشین سازی دو گل سالم ما را قبول نکردند. آنجا سه امتیاز از دستمان رفت. چند بازی دیگر هم امتیازات ما را ندادند وگرنه باید الان هشتم نهم جدول می بودیم. حالا امیداریم در سه بازی آینده شرایط به سود ما تغییر کند.» 


سوال پایانی از ابراهیم زاده در رابطه با کادر فنی جدید ذوب آهن بود. او در واکنش به این سوال گفت:« سه چهار مربی عوض کردیم و هر کدام سبک خودشان را دارند. هر کدام به زمان احتیاج دارند. یک مقدار طول می کشد تا روش هر مربی جا بیفتد. ایشان هم آمده اند و از وقتی هستند، خوب بازی می کنیم ولی نتیجه نمی گیریم.»

تگ ها


ذوب آهن اصفهان مسعود حسن زاده