ابراهیم زاده: فشار روی ذوب آهن خیلی زیاد است

بازیکن با تجربه ذوب آهن که سابقه حضور در تراکتور را دارد امشب با تیم سابقش دیدار می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مسعود ابراهیم زاده در مورد تساوی ذوب آهن مقابل آلومینیوم گفت: بازی با آلومینیوم یکی از بازی های خوب ما بود و موقعیت های زیادی داشتیم. تیم حریف موقعیت داشت ولی تیم ما سوار بر بازی بود و  فشاری که روی تیم ما هست اصلا روی تیم آن ها نیست. روی تیم ما فشار و استرس خیلی زیاد است برای همین توپ های مان گل نمی شود ولی انشاالله از بازی با تراکتور بتوانیم جبران کنیم. شش بازی باقی مانده که امیدوارم بهترین نتایج را بگیریم.


بازیکن سابق تراکتور در مورد اینکه خاطره خاصی از این تیم به خاطر دارد یا خیر گفت: خاطرات خوب و بد زیادی از این تیم دارم. سال ۹۳ آخرین باری بود که با پیراهن تراکتور بازی کردم که تیممان قهرمان جام حذفی شد و خاطره خوبی بود. من در هر تیمی که بودم چه تراکتور، گسترش فولاد، سایپا و ذوب آهن با تمام وجود بازی کردم. هیچ وقت جلوی تراکتور کم نگذاشتم و امروز هم سعی می کنم بهترین بازی ام را به نمایش بگذارم. امیدوارم تراکتور در ادامه مسیر موفق باشد ولی ما هر طور شده ببریم.


این بازیکن که اصالتا ترک زبان و بزرگ شده تبریز است در مورد وضعیت نگران کننده این تیم عنوان کرد: نمی دانم چه بلایی سر تراکتور آمده ولی مردم با شعور تر از این حرف ها هستند و می دانند ایراد تیم از کجاست. یا نمی خواهند تراکتور نتیجه بگیرد یا خودشان را به کوچه علی چپ می زنند! و عملا می گویند ما نمی فهمیم یا نمی دانیم و دنبال مقصر می گردند. انشالله تراکتور به روز های خوبش برگردد. تراکتور تیم بزرگ و ریشه داری است. سال های اولی که ما آنجا بودیم تیم را به لیگ برتر آوردیم. سال اولش هفتم و سال دومش پنجم شدیم. سال بعدش با آقای قلعه نویی نایب قهرمان و سال بعدش هم قهرمان جام حذفی شدیم و روز های خوبی بود و همه این ها نشان می دهد تراکتور تیم کوچکی نیست ‌و بازیکنان بزرگی در این تیم  بازی کردند. باید بتوانند مدیریتش کنند. مربی ، هوادار و دوستداران تراکتور باید دست به دست هم بدهند چون تراکتور اوضاعش خیلی وخیم است.


وی در مورد اینکه با توجه به رده پانزدهمی ذوب آهن در لیگ این تیم می ماند یا سقوط می کند عنوان کرد: ما هیچ وقت نمی گوییم می افتیم. تمام تلاشمان را می کنیم در این ۶ بازی بهترین نتایج را بگیریم. فشاری که روی بازیکنان است باعث می شود ضربه نهایی را خوب نزنیم و آن راحتی را نداریم. اگر امروز نتیجه خوبی بگیریم کمی فشار از روی ما برداشته می شود و بعدش هم با حریفان مستقیم یعنی سایپا و نساجی بازی داریم. تیممان خیلی خوب است و مدیریت و باشگاه خیلی خوبی داریم  و حیف است این فشار روی ما باشد. انشالله که فردا می بریم و خیالمان راحت می شود اگر ما در ابتدای فصل نتایج خوبی می گرفتیم الان اینجای جدول نبودیم. یکسری اتفاقات افتاد که امیدوارم سال های بعد تکرار نشود.

تگ ها


ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران مسعود حسن زاده لیگ برتر خلیج فارس فوتبال