ابراهیم شکوری: همه علیه پرسپولیس هستند

معاون اجرایی پرسپولیس می‌گوید که اتحادی برلی جلوگیری از پنجمین قهرمانی این تیم به وجود آمده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ابراهیم شکوری مدافع سال های نه چندان دور پرسپولیس حالا در دومین تجربه جدی مدیریتی اش پس از دبیرکلی فدراسیدن فوتبال، به پست معاونت اجرایی باشگاه سرخپوش پایتخت رسیده و حالا در گفتگویی، ادعای عجیبی را مطرح کرده است.

او درخصوص مشکلات پیرامون پرسپولیس گفته است: خیلی‌ها دوست دارند به من، باشگاه یا کادر فنی حمله کنند. در این مقطع زمانی هواداران باید به گوش باشند و اجازه ندهند این حواشی برای باشگاه ایجاد شود. هر کسی که بخواهد علیه پرسپولیس و منافع این باشگاه عمل کند قطعا من با او برخورد می‌کنم و هیچ خط قرمزی در این زمینه نداریم. ما در حال حاضر آرامش خوبی داریم و کادر فنی هم به خوبی کارش را پیش می‌برد، مطمئنا قبل از بازی لیگ قهرمانان آسیا هم شرایط خوبی را برای تیم رقم خواهیم زد تا ان‌شاءالله پرسپولیس دل مردم ایران راشاد کند. از نظر ما بازی لیگ قهرمانان آسیا یک بازی ملی محسوب می‌شود.

اما نکته عجیب بخش دوم صحبت های شکوری است که با متهم کردن تیم های رقیب گفته است: همه بر علیه ما شده‌اند که برای پنجمین بار قهرمان نشویم اما ما شاکله تیم را حفظ کردیم و تلاش می‌کنیم دوباره قهرمان بشویم. درست است که بازیکنانی از جمع ما جدا شده‌اند اما بازیکنان خوبی هم به جمع ما اضافه شده‌اند.

این در حالی است که پیش تر هم محمدحسن انصاری فرد چنین صحبتی را مطرح کرد که واکنش های بسیاری را در شبکه اجتماعی به دنبال داشت.

بیشتر بخوانید:

وعده به پرسپولیسی‌ها؛ واریز دو هفته دیگر

درآمدزایی دلاری پرسپولیس از آل اشپورت

 

 

تگ ها


ابراهیم شکوری فدراسیون فوتبال پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال